Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Üdv mindenkinek! Mit lehet...

Üdv mindenkinek! Mit lehet tenni ebben helyzetben, ha. Már vagy 2hónapja rendszertelen a menstruációm, vagy 1 héttel hamarabb vagy később jön meg. Természetes dolog ez?

Figyelt kérdés
most viszont előfordult,hogy reggel volt vérzésem aztán elmúlt gyorsan,mégis olyan érzésem van mintha meglenne/megakarna jönni..párommal általába az elején nem védekezünk,csak akkor mikor érzi hogy "elsül"..

2013. júl. 15. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akartok babát, akkor végig védekezni kell míg a párod pénisze a puncidban van.
2013. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azzal nem lenne gond,ha baba lenne belőle...csak nem tudom mire gondljak most
2013. júl. 16. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Biztosat csak orvos mondhat.
2013. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:)szerinted várjam meg a következő havit?
2013. júl. 16. 16:32
 5/5 anonim válasza:
Ha a baba nem baj, akkor nem hinném hogy probléma lenne, nekem is úgy van hogy késik vagy siet a havim persze csak 1-2 napot!!, és nincs semmi bajom, várd meg a kövi havid és akkor kiderül.
2013. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!