Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Daganat, Tumor vagy csak...

Daganat, Tumor vagy csak születési rendellenesség?

Figyelt kérdés

Úgy nagyjából már szerintem bő két éve vettem észre hogy a kis bordarész ami össze kapcsolja a bordám a szegycsontommal kidudorodik, viszont nem volt feltuno nagyon (elotte nem tudom hogy ugy volt-e mert kover gyerek voltam) most 18 éves vagyok és elkezdtem edzeni sokat fogytam (80kg-rol 67), es nagyon feltuno lett szamomra hogy kidudorodik a csont, nem csak ott hanem lent az also bordam is de azt ugy gondolom hogy csak ,,rib flare''

[link]

itt egy kép az elmondottakról nagyon tartok attól hogy ez halálos is lehet ha valamiféle daganatos megbetegedés

nem fáj, nyomásra sem érzékeny

Mindenképp megfogom nézetni orvossal viszont most fogok menni nyaralni és brutalisan nem fogom tudni igy elvezni a nyaralasom hogy bennem van ez a tudat



2022. júl. 25. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmi, nyugodj meg.
2022. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2022. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez porc, az a normális, hogy ott van. Olyan, mintha az ádámcsutkád miatt aggódnál.
2022. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
semmi rendellenes nincs rajta, csak eddig nem figyelted hogy ott van.
2022. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De persze tudom hogy van ott porc viszont a masik oldalt egyaltalan nem dudorodik ki, csak ott és utána neztem a neten (tudom rossz szokás) De vannak esetek ilyenekkel kapcsolatban, Chondosarcoma peldaul ami fiatal felnotekknel is megjelenhet sot ott a gyakoribb soft tissue tipusu daganatos elvaltozas, ahh parázok
2022. júl. 25. 21:35
 6/9 anonim ***** válasza:
A daganat meg a tumor az ugyanaz.
2022. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
örülök hogy megfogtad a lényeget
2022. júl. 28. 18:44
 8/9 Manócska1 ***** válasza:
szerintem sincs semmi komoly,élvezd nyugodtan a nyaralást
2022. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia Kerdezo! Mi volt vegul? Mit csinaltak vele? Hogy vagy azota?
2022. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!