Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy autista be tudja tartani...

Egy autista be tudja tartani az ígéretét?

Figyelt kérdés

2020. febr. 26. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hacsak nem olyat ígértettél meg vele, amit gátolnak a készségei.
2020. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem felejtette el, valamint képes rá, akkor igen.
2020. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én autista vagyok, és mindig azt csinálom, amit mondok. Ha valami miatt mégsem tudom azt csinálni, amit előre megmondtam valakinek, attól nagyon ki tudok borulni. Úgyhogy igen, én személy szerint be szoktam tartani az ígéreteimet.

Más kérdés, hogy amit csak megígérek, de nem adok meg hozzá határidőt, hogy mikor/mikorra csinálom meg, azt van, hogy sokáig elhúzom, mert jobban szeretek olyankor foglalkozni a dolgokkal, amikor épp nincs semmilyen zavaró inger a környezetemben, és mivel dolgozó felnőtt ember vagyok, az életem nagy része tele van zavaró ingerekkel, és csak ritkán tudok teljesen ingermentes környezetben lenni.

2020. márc. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!