Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mennyire természetes vagy...

Ez mennyire természetes vagy normális ?

Figyelt kérdés
Ma egész nap ágyban voltam és miután felébredtem rá 2 órával még mindig neteztem az ágyban és megnéztem a pulzusom : 49 , k....a megijedtem , nekem egyébként is gyakran 60 alatti , de ez hazavágott , most ettem meg mászkáltam a lakásban , így most 66 , de ha egyszerűen csak punnyadok az ágyba tovább akkor lemegy még lejebb , és akkor alvás altt 40 alá megy vagy mi fene ?

#pulzus #Pihenés-fekvés
2022. júl. 28. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy egész nap ágyban vagy nem normális. A pulzusod kényszeres méricskélése szintén nem normális. Ijedezni ilyen értékek miatt szintén nem normális. A sztoriban az egyetlen normális a pulzusod.
2022. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Mennyit sportolsz?

Szoktál rosszul lenni?


Nem akarlak ilyesztegetni, de ez tényleg nagyon kevés.


Próbáld lemérni a másik karodon is. Hallottam olyat, hogy a két karon teljesen más voltak az értékek. Vagy mérd meg egy másik géppel is (persze amennyiben van rá lehetőség)


De persze így láttatlanból nem tudnék sokat mondani... Próbálj meg kérni egy időpontot az orvoshoz.

2022. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
A hipochondria nagyon nem normalis!!
2022. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
#1: 10pont! 👍👍👍😁
2022. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 A vérnyomás lehet más a két karon, nem a pulzus! A pulzusa a szív verésének az üteme, nincs külön pulzus mindkét karon!

Kérdező: menj el futni vagy gyorsan sétálni vagy lépcsőzni és mérd meg úgy a pulzusod, magasabb lesz. Ha egészségesen egész nap punnyadsz az ágyban, minek dolgozzon a szíved gyorsabban. Mozogj kicsit többet!

2022. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!