Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van egy olyan érzésem, hogy...

Van egy olyan érzésem, hogy vakbélgyúlladásom lesz. Lehet?

Figyelt kérdés
Azt álmottam, hogy vakbégyulladásom van. Nagyon fura volt, mert még nem volt olyan álmom, hogy egyire át érzem. Amióta felkeltem van egy olyan érzésem, hogy a közel jövőbe tégyleg vakbélgyulladásom lesz. Ez csak az álom miatt van vagy lehetséges?
2022. aug. 2. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Kezeltesd!
2022. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem! Nehogy már bedőlj egy álomnak!
2022. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ezt az ezotériában kellett volna megkérdezned!
2022. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem volt vakbélgyulladásom és nem álmodtam ilyet előtte, sőt még azután sem.
2022. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*mondjuk ha most álmodnék ilyet, tuti nem lehetne utána sem valóságos, mert már nincs vakbelem/ féregnyúlványom :D
2022. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2022. aug. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam, hogy meghalt a nagypapám. Balesetet szenvedett az autójával. Valóban meghalt kb 25 évvel később 90 évesen végelgyengülésben. De azt is álmodtam már, hogy terhes vagyok egy kiadós vacsora után. :D Lehet hogy csak nyomta álmodban a levegő a hasad belülről az álom megvédett hogy felébredj rá ezzel a kis történettel.
2022. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!