Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhat vakbelgyulladast?

Mi okozhat vakbelgyulladast?

Figyelt kérdés
Apro magvak? Belgyulladas? Lehet valaki hajlamos ra? Fugg eketkortol? Kerem irjon aki atesett rajta! Mi valtotta ki? Dieta miatt lehet?

2022. jún. 27. 11:24
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hajlamos? Az egyszeri alkalom, ha begyullad. Sok minden okozhatja, kb. minden ami a féregnyúlványba bekerül és nem tud kijönni belőle, ami miatt begyullad. Okozhatja bélsár is,ilyenről is hallottam.
2022. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hajlam maximum akkor lehet rá hogyha rendellenes növekedésű a vakbeled. Máskülönben nem. Ismerősömnek kiműtötték kiskorában 20 cm béllel együtt. Nem evett elmondása szerint semmi magot vagy hasonlót.


Másik ismerősöm rágja a körmét és egyben lenyeli (undi, tarsaságban nem csinálja de nekem elmondta mikor kérdeztem miért ilyen csutka a körme) pl neki semmi baja, pedig azt gondolná az ember hogy a körömdarabok megakadnak azon a részen.

2022. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!