Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy gyógyuljak ki a covidból...

Hogy gyógyuljak ki a covidból minél hamarabb??

Figyelt kérdés
Ma már negatív lett a tesztem, de még mindig nagyon gyengén vagyok. Most nyáron mennék először egy másik országba nyaralni, HOLNAP. Mit kezdjek magammal hogy jobb legyen a közérzetem, meg ne köhögjek ennyit?? Nagyon menni akarok, egész évben erre vágytam, csak nem betegen.

2022. aug. 6. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nekem 2 hét volt mire megszűnt a köhögés és a fáradtság érzet. Addig pihenni, aludni kell.
2022. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen csodaszer nincs, csak a pihenés és az idő segít.
2022. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én köhögésre kaptam köptetőt, az sokat segített.

De én is kb 2 hétig gyenge voltam, aztán szép lassan jobb lett. Vitamin szedése is ajánlott.

2022. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj így menni. Pontosan tudom, milyen szar ez, nekem is kellett már rég várt utat lemondanom betegség miatt. De egyrészt nem fogod tudni élvezni, ha betegen mész. Gondolj bele, ott van körülötted álmaid környezete, te pedig még körbejárni sem tudod, mert párszáz méter után elfáradsz. A másik fele viszont: nem tudom, hová mész, de bizonyos helyeken előfordulhat, hogy (kár szúrópróbaszerűen) csinálnak covid tesztet. Ha esetleg megint pozitív lesz, mihez kezdesz?
2022. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
Aszpirin 500vegyel be
2022. aug. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz tenni semmit,pihenni kell és türelmesen kivárni a gyógyulást!
2022. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Estére ismét belázasodtam szóval már biztos hogy nem megyek.. :(
2022. aug. 7. 02:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom!


Igyál sok folyadékot és pihenj amennyit csak lehet.

Szedjél nagy dózisban D vitamint.


Mielőbbi felépülést kívánok!

2022. aug. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, kérdező. De az egészséged most fontosabb. Az utazást majd bepótolod. Jobbulást!
2022. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Köszönöm szépen! Legyen csodás napotok! :)
2022. aug. 7. 14:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!