Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon erős éjszakai izzadás...

Nagyon erős éjszakai izzadás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan hőmérsékleten alszom mint eddig, klímával. 17/L

2022. aug. 8. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Hát orvoshoz kéne menni mihamarabb, mert pl a limfoma egyik tünete az éjszakai izzadás.

Lázad volt?


Amúgy amíg nincs végleges diagnózis, ne parázz túlzottan, de mindenképpen menj utána a dolognak.

2022. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

1: Diagnosztizálunk megint EÜ végzettség nélkül...


Nem tudom de mostanában nagyon limfómafétise van valakinek...

A limfóma: lázzal,fáradékonysággal,fogyással jár, és NYIROKCSOMÓ MEGNAGYOBBODÁSSAL.


Kérdező! Van valamelyik ezek közül?

2022. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát fáradékonyság van, de azt betudtam ennek a nagy melegnek. Nemrég meg voltam fázva, akkor voltak nagyok a nyirokcsomóim, de amúgy szerintem nem azok.
2022. aug. 8. 21:45
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem volt lázam
2022. aug. 8. 21:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok és van eü vegzettsegem kepzeld el. 2 is.
2022. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

És akkor etikus távdiagnózist felállítani?...

Gratulálok,ez aztán az etikus orvosi hozzáállás. Na pont a hozzád hasonló orvosok/dolgozók miatt tart itt az EÜ.

Hogyan végezted el a kérdezőn a diagnosztikai vizsgálatokat? Ultrahang,vérvétel...stb? Vagy netán varázsgömböd van?


Amúgy neten bárki írhat bármit,ennyivel én meg hematológus vagyok aki pont a Vérzőképszervi daganatokkal foglalkozik. Ha ennél is hülyébb vagy akkor el is hiszed,mint például azt is hogy EÜ végzettséged van... Jó vicc.

2022. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező igen: Megfázásnál természetes hogy a nyirokcsomóid megnagyobbodnak,mert védekező funkciót töltenek be.

Csak még nem húzódtak vissza,lehet nem is fognak. Van akinek évekig ott maradnak,és mégsem limfómásak.(Hematológus mondta,mert voltak ilyen gondjaim) De te magad írod hogy nincsenek nycs-k..

2022. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ertem. es a folyamatos hanyasnak van koze ehhez a limfomahoz?
2022. aug. 9. 00:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor hánysz?

És mit? Savat?

2022. aug. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Éjjel lázas vagy vagy lázas lennél ha nem izzadnál ennyit. Nekem 2 hete volt ugyanez. Nappal semmi bajom, éjjel többször felkeltem pizsit cserélni mert átizzadtam.
2022. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!