Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vizelet- és széklettartási...

Vizelet- és széklettartási problémákkal kit keressek fel 25 éves nőként?

Figyelt kérdés
Folyton bepisiltem eddig, most egész házat összefostam... Nem bírtam ki hazáig.

2022. aug. 9. 11:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben háziorvos. Ő majd mondja hogyan és merre tovább.
2022. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Azért tisztázzuk; a bepisilés folytonossága milyen gyakoriságot jelent? A széklettartás most először okozott gondot?
2022. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
bepisilés midnennapos, széklettartás volt már párszor.
2022. aug. 9. 12:06
 4/18 anonim ***** válasza:
A bepisilés milyen szituációból adódik? Mióta áll fenn a probléma? Ha nem lehet esetleg valamilyen betegség mellékhatása, akkor természetesen nem árt urológiára, egyéb helyekre elnézni, de azt gondolom, ennek a problémának vannak más, pl lelki vonatkozásai.
2022. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

igen, sajnos mindig azt hiszik az emberek/orvosok, hogy valami lelki eredete lehet az inkontinenciának, aztán ott áll szegény beteg zombiként benyugtatózva és sokkal több problémával találja szembe magát.


Egyébként utána olvastam és a vastagbélgyulladásom tünete a vizelet- és széklettartási probléma, szóval nem is megyek orvoshoz, megyek pelust venni...

2022. aug. 9. 12:33
 6/18 A kérdező kommentje:
az undorító pelenka fétisesnek meg megy a feljelentés.
2022. aug. 9. 12:36
 7/18 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Én nem arra gondoltam, hogy abból ered, hanem arra gondoltam, hogy lelkileg nagyon megviselhet, és ronthatja az önértékelésed.

Ha biztos vagy a dolgodban, akkor tégy belátásod szerint.

2022. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
engem az visel megy, hogy ilyen pelenka fétisesek azt hiszik, hogy majd tárt karokkal ugrok az ölükbe. 9 éve boldog párkapcsolatban vagyok, húzzon a frnacba, mert feljelentem!!!
2022. aug. 9. 12:46
 9/18 anonim ***** válasza:

"igen, sajnos mindig azt hiszik az emberek/orvosok, hogy valami lelki eredete lehet az inkontinenciának."


Pedig a szervi okon kívül nagyban befolyásolja a lelki eredet is!!! A gyógyulást is, mindenképpen! Ahhoz nem elég a csak gyógyszer, hidd el, tudom miről beszélek.


Ezt az egész dolgot testileg - lelkileg együtt kell kezelni, mert egyik a másik nélkül mit sem ér.

2022. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
igen, valamennyire befolyásolja. De sokszor azt hiszik, hogy nyugtatóval minden meg van oldva, én most erre célzok.
2022. aug. 9. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!