Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 25 éves vagyok! Petefészek...

25 éves vagyok! Petefészek rákot diagnosztizáltak nállam aminek IIIA stádium lett a szövettan műtét után! 6kemót kaptam! Nagyon félek a kiújulástól. Mennyi esélyem van arra h meg gyógyulok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 27. 18:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
IIIA – mikroszkópikus hashártyaáttétek a kismedencén kívül.Nem akarlak idegesíteni, de a 3-as fokozatú daganatok prognózisa a legrosszabb, sejtjeik abnormálisak, nagyon kevéssé differenciáltak.
2017. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ez a baj :'( ilyen fiatalon készülhetek a halálra :'(
2017. szept. 27. 18:44
 3/26 anonim ***** válasza:
33%
Sajnálom, de 47% a túlélési esélyed. Ez borzasztó. Ne haragudj, de az igazságot írtam le.
2017. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az orvosom azt mondta nagyon sikeres műtétem lett és fiatal vagyok erős szervezet így dupla esélyeim vannak 75% :(
2017. szept. 27. 18:51
 5/26 anonim ***** válasza:
82%

Próbáld erösiteni az immunrendszered , sok vitaminnal , h tudja felvenni a harcot , mert ezen múlik minden.

Azonkivul pihenj .

Ne idegeskedj - tudom lehetetlen ebben a helyzetben , de muszaj megtanulj élni a pillanatnak es örülj a mindennapoknak, mert sajnos ha agyonidegeskedsz nem segit semmit , próbálj megnyugodni

2017. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
20%
40% Sajnálom. Próbálj pozitív maradni.
2017. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Minden az agyban dől el.Ha az elménk nem a halállal, hanem az élettel foglalkozik, ha kiiktatjuk a stresszt, ha elkezdünk emberhez méltó táplálékokat enni, akkor szerintem garantált a siker. Lúgosítsd a szervezeted. Rengeteg zöldséget, gyümölcsöt egyél. A hús, a stressz savasít, a nevetés lúgosít.
2017. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) próbálok pozitív lenni bár nem mindig sikerül...
2017. szept. 27. 19:05
 9/26 anonim ***** válasza:
49%

Először is a fejben kell rendet rakni!


Ki kell törölni a "betegségtudatot"


Emlékezz, a testet a Tudat vezérli, vezéreld hát Jó irányba!



Majd az immunrendszer gyors tuningolásával,


sok nyers zöldséggel, gyümölccsel


antioxidánsokkal, gyógynövényekkel (macskakarom: Detox),


vitamin-, és enzimdús élő ételekkel mint pl: csira, méhpempő, Fitoplankton,



Az immunrendszer erősítésére törekedj!!! Erős immunrendszer esetén ugyanis nem fejlődik olyan gyorsan a tumor. Első legyen a méregtelenítés, béltisztítás, és a vitaminpótlás!!!

Néhány tipp: jól felszívódó, azaz természetes cink, kalcium, szelén, amit nyers zöldségekből kapunk, fagyöngy, vérehulló fecskefű+körömvirág, gyermekláncfű, tengeri algák, citrom, ginko biloba, máriatövis mag, a fent említett macskakarom (Detox), vörös szőlő magja, méhpempő, csira stb.


Minden féle-fajta és színű zöldség (főként a spárga, cékla), és gyümölcsők fogyasztása korlátlan mennyiségben!


A hús, a stressz, a bánat, félelem savasít!


A zöldségek, gyümölcsök, a vidámság, nevetés, lúgosít!


A lelki okokat is figyelembe kell venni, mint pl.: önmagunk fontossága, szeretet, önszeretet (lényeges!), és kimászni az érzelmi traumából, akarni megoldani a problémát, és erősen hinni a gyógyulásban!!!


Fontos, hogy tűzz ki célokat magad elé, amiket el szeretnél érni!

Mindjárt lesz miért élned, ugye?

Egyéb terápiák minden betegség esetén:

- Pozitív gondolkodás, derű, vidámság,

- Légzésterápia, fitoterápia

- Reflexzóna masszázs,

2017. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezek nagyon jó tanácsoknak tűnnek meg próbálok minnel többet betartani belőle :)
2017. szept. 27. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!