Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit ajánlotok hasmenés ellen?

Mit ajánlotok hasmenés ellen?

Figyelt kérdés
Tegnap ment a hasam egy kicsit, bevettem egy széntablettát, és nem volt semmi baj. Viszont hajnalban arra keltem, hogy a wc-re kell mennem, és azóta is 10-15 percenként kell. Zöldséglevest ettem, ittam kamilla teát, bevettem 4 gyógyszert már, de nem javul semmit. Este van egy programom, amit nem igazán tudok lemondani, és arra muszáj elálljon valahogy. Tudtok segíteni? Kérlek
2022. aug. 11. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Ez vírusnak tűnik az meg úgy gyógyul ha kijön aminek kell.

Gyereket szülsz? Mert minden mást le lehet mondani.

2022. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Ne egyél semmit, és fosd ki magadat + széntabletta és normaflore, esetleg a népi gyógymód a pálinka, ha nem vezetsz.


De én a helyedbe, ha csak nem életbevágó, lemondanám a mai programot, mert én a helyedbe félnék, hogy mikor fosok be.

2022. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A pálinka elég hülye ötlet ha gyulladt az emésztőrendszer.

Amit eddig csináltál az jó. De ilyen allapotban elindulni az elég kockázatos.

En smecta port szoktam inni vagy bolusadtringenst de ezekat akkor javasolt bevenni ha már kb 15 fosásoson túl vagy. Ezt a háziorvos mondta nem én találtam ki.

2022. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Enterol kapszula, de az is csak átmeneti megoldás.
2022. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Normaflore?! 😅😆😆 Az probiotikum. 1 hét szedés után talán van valami hatása is. Nem hasfogó. 😆

A pálinkától meg duplán fog fosni. Felejtsük már el az alkohol mindenre jó tanácsokat. 70% felett fertőtlenít a pálinka nincs annyi.

Ezzel az erővel kézfertőtlenítőt is itathatnál vele.

Immodium elég jó hasfogó. De ez nem jó megoldás amíg nem jött ki minden. Utána meg inkább pihengetni kéne mert el is ájulhatsz éhen kiszáradva.

2022. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bolus adstringens tabletta mindig használt eddig.
2022. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
74%
2 lopedium, pár széntabletta meg egy tábla étcsoki aztán egy hétig nem kell wcre menned
2022. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Etcsokit felejtsd el. Cukros dolgokat tilos enni inni ilyen esetben mert hosszútávon fogsz fosni utána. Sajnos a gombák és rossz baktériumok szaporodását segítik.
2022. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NEUROSAN
2022. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!