Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid-19 teszt eredmény?

Covid-19 teszt eredmény?

Figyelt kérdés
Ha a C sáv normális vastagságú, a T pedig megjelent, de nagyon halványan. Akkor attól pozitív az eredmény?

2022. aug. 11. 20:41
1 2
 1/18 anonim válasza:
81%
Valószínűleg igen.
2022. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Pozitív, akármilyen vékony és halovány is. 1-2 nap és erősebb lesz.
2022. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ja, értem. Akkor ezek szerint a csík erőssége attól függ, hogy mennyire aktív jelenleg a betegség a szervezetemben? Kedd óta vannak tüneteim, magas láz, gyulladt torok és mirigyek, hurutos köhögés, ízületi fájdalom főleg a térdem fáj. 3 oltásom is van, de azért ma este csináltam egy tesztet a biztonság kedvéért, de akkor ezek szerint Covid lesz.
2022. aug. 11. 21:01
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
A covid tesztek gyümölcsre, colára is pozitívak. Nem tudják kimutatni, hogy 100%-ban covidos vagy, átestél-e a covidon, fertőzöl-e még, mennyire "aktívan" vagy beteg. Ha csinálsz 20 covid tesztet, abból 2 minimum pozitív lesz, akkoris ha nem vagy beteg. A teszt valamire reagál, de mint írtam, konkrétan gyümölcsökre is pozitív.
2022. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Igen, pozitívak számít, de ha megnézed a papírt, akkor lesz egy fél oldalnyi betegség amire szintén pozitív eredményt produkál. Most én is karanténban vagyok, mert a családomból mindenkinek pozitív tesztje lett, csak nekem nem. Pedig senki nem beteg, csak a húgom volt lázas két napig, ezért teszteltünk.
2022. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem írni, hogy háziorvostól kaptam ilyen orvosi tesztet, de magamnak kellett megcsinálni. Orrbadugós teszt volt és nem volt hozzá egy sor használati útmutató vagy magyarázó cetli sem.
2022. aug. 11. 21:22
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat nektek és kitartást azoknak, akik most vannak ilyen Covidos szituációban :)
2022. aug. 11. 21:24
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

Előzőek.


Napi szintet covid tesztelünk a munkahelyen. Napi 30 teszt. Mindig mindenkinek negatív már hónapok óta. Akármit eszik, iszik, cigizik. :)


Egy év alatt 2x volt nálunk megbetegedési hullám. Először egy-egy ember lett beteg mindig, ők pozitívat teszteltek. Aztán napról napra estek ki mindkét alkalommal az emberek, mindenkinek pozitív teszt, két hétig minimum táppénz. Én 2 hétig azt hittem meghalok. Ahogy az összes többi munkatársam is nagyon megszenvedte. Kb 10-10 ember kapta el mindkét alkalommal, abból talán 2-2 ember volt, akin szinte semmi tünettel ment át.


De persze az itteni kommentelők szerint, pont “influenza” volt. :D

Pont influenza, ami egyszerre okoz magas lázat, torokfájást, szárazköhögést, szédülést, hányingert, hasmenést, gyomorfájdalmat, étvágytalanságot, teli arcüreget, szag és íz vesztést, majd random fantomszag érzést. ;)

2022. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%

#8 Igen, 2,5+ éve mindmeghalunk a 0,2% halálozási rátájú covidtól. 😄 Amúgy azt vágod, hogy nem azért estek ki az emberek a melóból, mert kórházban haldokoltak, hanem azért mert karanténba kell vonulni akkoris, ha csak kettőt tüsszentessz?!

Ez meg, hogy mindenki nagyon megszenvedte... Erre annyit tudok mondani, hogy a 86 éves nagymamán röhögve átvészelte, velem együtt, illetve figyelni kéne a statisztikát. Jelenleg amúgy 21,6 millió aktív covid fertőzött van a világon, ebből 21,6 millió enyhe és mindössze 44 ezer súlyosabb! Világszinten. Kicsit nevetséges, nem? Főként azért, mert ezer éve köztudott, hogy mesterséges vírus és miért kellett ez.

2022. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Nekem hétfőn kaparászott a torkom, estére már fájt, így kedd délután csináltam tesztet. Olyan lett, mint a tiéd, csütörtökre viszont már azonnal feljött és erősebb lett, mint a kontrollcsík. Főleg, hogyb a tüneteid is stimmelnek, rendes pozitív vagy. Az utolsó válaszoló nyilván az a típus, aki szerint egyrészt jó buli az általad leírt tünetekkel dolgozni, és a maga részéről érdemben, 100 %-osan végzi a munkáját ilyen állapotban is, másrészt nem tartja bunkóságnak mindenkit lebetegíteni. Legalábbis erre következtetek abból, hogy szerinte holmi csúnya, gonosz világösszeesküvők találmánya, hogy a fertőző beteg maradjon otthon akkor is, ha nincs a klinikai halál állapotához közel. Te ezzel ne foglalkozz, pihend ki magad rendesen, meglátod, gyorsabban fel is épülsz, mintha pocsék közérzettel, betegen próbálsz helytállni a melóhelyeden, meg szaladgálsz ide-oda, stresszelve a betegséggel küzdő szervezeted, és elérve, hogy a kollégáid is lebetegedjenek, és szenteljenek néhány gondolatot neked.
2022. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!