Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Brutális, eddig nem tapasztalt...

Brutális, eddig nem tapasztalt, furcsa garatgyulladása volt vαlakinek idén? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Februárban voltam beteg utoljára, majd most újra, ugyanazokkal a tünetekkel:


- alsó légúti irritáltság érzése, hörgőfájdalom

- 38-39 fokos láz 2-3 napig

- fejfájás, levertség, ízület és izomfájdalmak

- slejm felköhögése

- az orr és az arcüreg elenyészően váladékozik az életemben ezelőtt tapasztalt náthákhoz viszonyítva, szinte egyből sűrű váladékot tudok fújni, ami régebben a nátha 4-5. napján volt csak

- nulla mandulafájdalom, vagy gyulladás

- erős hangulatingadozások, nulla életkedv (lehet a gyógyszerek is rátesznek)


A legdurvább viszont, ami soha nem volt szinte: a garatom vörös, duzzadt, a 4. napon kezdtek megjelenni fehér tályogok. Hiába öblögetek, mosok fogat, eszem a mézet, propoliszt egyfolytában, muszáj cataflamot szednem, most meg már a 2. tasak flectort iszom ma. Teljesen ki vagyok idegileg, feszültség van rajtam mert így normálisan pihenni sem tudok. Egy rossz mozdulattól a hátam is becsípődött, múltkor ugyanez volt. Nem értem egyszerűen mi lehet ez, régebben rengetegszer voltam náthás, beteg, mandulagyulladással, arcüreg gyulladással, de ilyen garat tüneteket még soha nem tapasztaltam, és most már másodjára.


2022. aug. 12. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Te most ébredték a kómából? Kovid
2022. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam tesztelve akkor, de most sem. Én is erre gondoltam, de ilyen fekélyes garatgyulladásos tünetet nem nagyon hallottam másnál. Vagy nem néznek a saját szájukba, nem tudom.
2022. aug. 12. 17:51
 3/10 anonim ***** válasza:
1500-2000 forintért kb a sarki boltban is adnak tesztet, valaki szaladjon el tesztért!
2022. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mivel lennék amúgy előrébb, ha tesztelnék?
2022. aug. 12. 18:15
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Megtudnád, hogy a Covid okozhatja-e a tüneteidet. Vagy kizárhatnád, ha nem az.
2022. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
“ Nem értem egyszerűen mi lehet ez” tesztels és megérted
2022. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt múlt héten. Fejfájás , hányinger , torokfájás, láz, hidegrázás, verejtékezés. Csináltam tesztet. Covid. Minden tünet 2-3 nap alatt elmúlt, utána pár nap brutális orrfolyás. A torokfájás brutál volt. Tantumverde hiánycikk, van helyette Lolisept. És láz- és fájdalomcsillapító.Jobbulást!
2022. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm! Most már teljesen jól lennék, csak a fekélyek lassan múlnak el. Szinte nem is köhögök, az orrom is alig folyik. Most be vagyok flectorozva megint, ettől elég tompa vagyok de nem szenvedek tovább, csak a gyomromat ki ne készítse.
2022. aug. 12. 18:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy látom én ezt megúsztam, szombat óta be van dugulva az orrom (meg fáj az arcüregem kicsit), váladék nincs, láz nincs, egy fél napig kellemetlen volt a torkom, meg köhintettem 2-3-t. Jó, szedtem aszpirin complexet az első naptól, meg van 4 oltásom (most akartam a következőt, de ugye nem lehet 5-et beadatni)
2022. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt kegyetlen garat és torokgyulladásom, a háziorvos nagyon szerette volna, hogy covid legyen, ezért 2x is tesztelve lettem, hiába mondtam neki, hogy a covid nálam nagyon máshogy nézett ki.

Végül antibiotikumtól elmúlt, de utána meg rámjött a cifrafosás, meg megint belázasodtam. Nem csak covid van a világon

2022. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!