Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet tenni ellene?...

Mit lehet tenni ellene? Picike méretű gyógyszerek gyakran elkadnak útközben. Nem fuldoklom tőle, csak érzem, hogy a torkomban maradt valahol. Egy kis kenyérdarabbal lemegy.

Figyelt kérdés
Voltam gégészeten. Nem láttak semmit. Enni tudok normálisan. Bár ritkán pl száraz kekszel is előfordult már hasonló.
2022. aug. 16. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elegendo mennyisegu folyadekkal veszed be? Csak azert kerdezem mert ismerek olyanokat akik egy fel haz meretu tablettat egy korty vizzel vesznek be aztan csodalkoznak…
2022. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen. De ilyenkor bármennyit iszom rá nem akar lemenni. Csak ha eszem is egy falatot. Fura módon a nagyok nem akadnak el.
2022. aug. 16. 18:14
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Pszichés lehet.


Összetörés szóba jön?


Akár porrá zúzni?

2022. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mivel nem fuldoklom tőle és lemegy egy falattal nem látom értelmét csak elvész a hatóanyag egy része. Meg van ami olyan bevonatos hogy nem is lehet. Inkább azt lenne jó tudni mi a fenétől van ez.
2022. aug. 16. 18:45
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

4

Bármitől lehet, ami stressz, szorongás.


2-3 éves korom körül kimosták a gyomrom. Mert ittam anyám kávéjâból. És "kicsit" túllihegte ő is, meg az orvosok is. Képzelheted, mennyire féltem, mit èltem àt....



Plusz nekem az egyik dédanyám úgy halt meg (90 éves kora felett), h félrenyelt vmit és megfulladt. Akkortájt 5 éves voltam, LEHET, h hallottam ezt.


De pl. a nagyobb fiam is retteg ettöl (ti. hogy félrenyel), pedig vele nem történtek ilyenek/nem hallott ilyen sztorit. Generációs trauma is lehet.

2022. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Mit lehet tenni? Körbekérdezel, h veled vagy vmelyik felmenőddel történt-e ilyen.


Elmész pszichológushoz, és a stresszt-szorongást boncolgatjátok.


Megkérsz vkit, h mindig legyen veled ott, amikor beveszed a gyógyszert.


Mégis porrá töröd.


Öngyógyító gondolatokat ismételsz: "tudom, h nem lesz semmi baj".


3-as, 5-ös voltam

2022. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem szorongok és nem stresszes az életem.

Nem félek attól, hogy félrenyelek és megfulladok nem is értem miért írja le valaki, hogy a rokona félrenyelt és megfulladt. Eddig eszembe sem jutott most kezdjek el ezen aggódni?!

Semmi ilyen jellegű trauma nem ért soha sem engem sem a családtagjaimat.

6. Mégis mi a francnak mennék pszichológushoz? Ez valami instant válasz mindenre?

Öngyógyító gondolatokat meg ismételgessen aki beteg.

Ennyi hülyeséget. Jézus Mária.


Pusztán kellemetlen és érdekelt volna mi okozza hátha másnak is volt/van ilyen és megoldódott.

2022. aug. 19. 13:28
 8/11 A kérdező kommentje:
"Legyen veled mindig ott valaki" persze majd minden nap áthívom a szomszédot ha beszek egy vitamint. Teljesen életszerű.
2022. aug. 19. 13:29
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát no comment. Nagy az isten állatkertje. 😂😂
2022. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jah az élen veled
2022. aug. 19. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!