Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbetegsége valakinek? Ha...

Pánikbetegsége valakinek? Ha igen hogy küzdötte le? Rám mondják hogy pánikbeteg vagyok mivel hónapok óta sokszor hányinger jön rám. Van hogy bemegyek számlát befizetni vagy más zárt helyre de van hogy utközben elkap a hányinger.

Figyelt kérdés
Kb. onnantól van ez hogy egyszer egy liftben nagyon megszédültem hogy hirtelen felnéztem és hányingerem is volt. A szédülést azóta tudom kezelni de ez hányinger folyton rámjön. Szervi ok talán kizárható mivel koponya MR,Hasi Uh,vérvétel fül orr gégészet negatív lett.

2021. ápr. 1. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus, pszichiáter.
2021. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én pánikbeteg voltam :) rossz kozerzet előzi meg. Aztan heves szívdobogás, szapora légzés, halál félelem, vagy erős félelem nálam például kis helyen több emberrel való tartózkodáskor. Ájulás érzés, hasfajdalom, reszketés, szédülés. En igy írnám le

A hanyinger inkább gyomorideg, vagy túl negativ környezet is okozhatja szerinten

2021. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!