Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy napig 39.8C fokos láz,...

Egy napig 39.8C fokos láz, másnap enyhe torokfajas, majd köhögés, azt követően apró, fájó kiütések az ujjakon és talpon?

Figyelt kérdés

Felhívtam a háziorvost, az ügyeletet, a gyógyszertárat is es mindenki csak Covid tesztet javasolt, amit el is végeztem, negatív lett. Bővebben kifejtve hétfőn allergia szeru tüneteim voltak: viszkető orr es picit kaparo torok, majd kedd éjjelre lázas lettem es egész nap ment fel, vettem be orvos javaslatára algopyrint es hűtő fürdőt alkalmaztam; éjjelre volt 41.2C is, szerencsére sikerült levinni 38C alá. Másnap nem volt hoemelkedesem sem, csak pici torokfajas es a nap folyamán kis köhögés, ami csütörtökre fokozódott es apró, pont szeru holyagok lettek elvétve az ujjaimon, illetve a labujjaim egy részén, ami alig latszik, de olyan erzes, mint a tűszúrás, nehez menni es fogni. Az orvos nem veszi komolyan. A közérzetem jo, náthás sem vagyok


Valakinek volt hasonló?



2022. aug. 18. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Régi cikk, de elképzelhető, hogy ezt kaptad el: [link]
2022. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2022. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! En is gondoltam, hogy esetleg ilyen ekcéma lehet, azonban bezavart a képbe az előző napokban jelentkező tünetegyüttes, illetve a kisfiam is köhög es neki is-igaz másfajta-vannak kiutesei a lábszárán
2022. aug. 18. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
2022. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Miután végre beszéltem egy masik orvossal, illetve egy gyerekorvossal, kiderült, hogy ez bizony a kisfiamnál is es nálam is a kéz-láb-száj betegség :(
2022. aug. 18. 21:48
 6/6 tappi válasza:
Szia megszűnt neked a talpon a hólyagosodás?
2023. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!