Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb bordaiv alatt nyomó érzés?

Jobb bordaiv alatt nyomó érzés?

Figyelt kérdés
Jobb bordaivem alatt ilyen furcsa nem fájó de nyomódó erzest érzek,de nem mindig abban a pontban hanem inkább a bordámon belül vagy nemtudom,mitől lehet ez? Hétfőn tudok menni orvoshoz,régen volt már ilyen elmúlt magatol. Viszont kegyetlen sokat kell emelnem a kisfiamat mindig a jobb oldalamra emelem oda ultetem rá(ertsetek jól) kovidos is voltam. Viszont nem mondhatom hogy fáj,csak érzem. Mitől lehet ez? 11kg kisfiam,25/N vagyok. Colagol cseppet tegnap óta szedem,hátha az epém okozza,de sokat eddig nem javított. Olyan mintha lenne ott valami,de masnak is tapinthato ott valami. Etvagyam van,nem hanyok,nincs hanyingerem. Lehetséges hogy az emelés miatt megnyomodna valami? Hozzateszem nem csak ezt emelem. Volt valaki hasonló helyzetben? Epe lenne a ludas? Vagy siman már csak bekepzelem? Kicsit hipohonder is vagyok felek hogy valami daganat nyomódik ott.
2022. aug. 19. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Leírás alapján a májadat érzed. Epegondok okozhatnak ilyet, a háziorvosodat kellene megkeresned.
2022. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hétfőn fogok menni,remélem nincs nagy baj. Mármint daganat.
2022. aug. 19. 09:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Hozzateszem sok mÁkos dolgot ettem mostanaban. Az akadt volna el valahol???
2022. aug. 19. 09:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy sárga, addig felesleges súlyos betegségekről fantáziálni. Menj el orvoshoz, ő tudja, hogy egyáltalán kell-e ezzel az érzéssel foglalkoznod.
2022. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!