Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől van jobb bordaív alatt,...

Mitől van jobb bordaív alatt, közti nyomásra erősödő enyhe kellemetlen érzés?

Figyelt kérdés

Már 2016 juliusóta van nekem ez,hogy jobb oldali bordák közt,vagy valamikor alatta tappintásokara erősödő kellemetlen érzést érzek. Ami néha erősebb,mert kisugárzik a hátamra is.


2016 ban nagy mennyiségű alkoholt fogyaszottam fesztiválon,pedig maximum egy hónapban 2-3 megyek le inni. Emlékszel másnarpa kezdett eerősen szúrni jobb oldalt. Májra gyanakodtam.


Orvosom persze a kalapszar röngtennel, semmit se látott, meg ultrahanggal se. Valamikor előjön ez az érzés valamikor nem.

Neten többször utána jártam hol kell megközelíteni ezt a dolgot. De konkrétan még nem jutottam el oda,hogy biztosra kapjak egy választ. Vérvétel is jó értékeket mutatott.


De mostmár tényleg a végére akarok ennek járni utálom ezt az érzést mert kitudja,hogy ennnek mi oka van. Én CT-re vagy MR vizsgálatra gondoltam. Csak azokat nem könnyű megkapni. :(

van valamilyen tapasztalatok ebben?



2017. okt. 29. 06:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek nekem olyan jellegzetes epeköves panaszok pedig. Én elmennék egy másik helyre UH-t csináltatni, mert hallottam már olyat hogy egyik orvos nem látta az epekövet, másik pedig igen. Múltkor éhgyomorral voltál UH-n?
2017. okt. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem Menj el CT re mert ez lehet hogy rekeszizom sérv
2017. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!