Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi folyhat az orrombol?

Mi folyhat az orrombol?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kb egy hete tul vagyok egy megfazason, amit hurutos kohoges folytatott. A hurutos kohoges csillapodasa utan elkezdett fajni az arcuregem (talan?), de mindenesetre az arcom, a jaromcsont kornyeken, illetve azon az oldalon a felso zapfogam is "fura" volt. Beszeltem a haziorvosommal, aki azt tanacsolta, hogy hasznaljak rhinosprayt. Igy is tortent. Azonban ma egy furcsa jelenseg jott elo. Az orrombol, egyszer csak elkezd folyni valami. Nem eruem hogy jon, egyszer csak elcsoppen. Nem tul nagy mennyiseg, par csepp. Olvastam az "agyvizfolyas" tuneteit, azonban ott atlatszosaggal jellemzik. Nalam nem fugg ossze a felejhajlassal, barmilyen pozicioban megtortenik. Orakkal azutan is hogy fujtam az orromba sprayt, illetve annak nem ilyen a szine, szoval azt kizarnam. A folyadek nagyon hig, vizszeru, es barnas, aranysargas. Mi lehet ez?

Ha enyhen megrazom a felyem, akkor is "erzem" az arcom. Nem faj, olyan fura.



2022. aug. 20. 00:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve eleg ragacsos.
2022. aug. 20. 00:41
 2/7 A kérdező kommentje:
Az "orromba szaradt" orrvaladek ugyanilyen szinu, es az is nagyon ragacsos, olyan, mint az alvadt ver. Pont olyan.
2022. aug. 20. 00:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Valtozas: Azota lefekudtem es egyre rosszabb. Tobb mennyisegben, szinte folyamatosan
2022. aug. 20. 01:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az agyvíz (likvor) csak akkor folyik az orrodból, ha olyan trauma érte a koponyádat, amitől agyalapi törést szenvedtél el. Ha az nem volt, akkor ez egy savós arcüreggyulladás. Menj el a gégészetre.
2022. aug. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem volt semmilyen koponyaserulesem. Rendben, de mi az a savos arcureggyulladas?
2022. aug. 20. 10:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Azota egyebkent elmult, fejrazaskor sem "erzemc" az arcom
2022. aug. 20. 10:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Ujra folyik, es veres a taknyom
2022. aug. 21. 20:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!