Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lüktető fejfájás egy ponton?

Lüktető fejfájás egy ponton?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok, 180 cm, 75 kg.


4 napja fejfájásom van. A fejem tetején, középről kicsit balra egyetlen egy ponton közepesen erősen lüktető fájdalom. Első nap szinte végig éreztem. Második nap csak este és éjszaka, de ébredés után már jó volt, és nap közben is ritkán éreztem és nagyon enyhén. Harmadik nap szinte semennyire, már megörültem, hogy elmúlt, erre éjszaka előjött. De most ébredéskor már megint semmi. De mindig ugyanazon a ponton érzem!


3 éve a homlokomon érzett fejfájás miatt voltam neurológián, akkor az MR után azt mondták, hogy "vasc.

decompressio léehetősége merült fel bal oldali AICA által". Fájdalomcsillapítós kezelést javasoltak, ha a tüneteim nem múlnak el, de már másnap elmúltak, és teljesen tünetmentes voltam azóta is.


1.5 éve voltam utoljára koponya MR vizsgálaton, akkor rendben volt minden.

2 hónapja voltam a munkahely által egy érelmeszesedés (vagy érrugalmasság?) vizsgálaton, az rendben talált mindent.

Igaz, hogy kissé frontérzékeny vagyok, de szerintem ez nem az lesz.


Mi okozhatja? Volt már valakinek hasonló tünete?


Már bejelentkeztem magán koponya MR és angiográfiára, de még addig még van egy hét... Nagyon félek mi okozhatja. Köszönöm szépen előre is.



2022. aug. 23. 07:02
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudja ezt senki, de ér problémája okozhatja. Majd a következő MR megmondja mi van ott vagy látszik-e valami.
2022. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen. Csak remélem nem lesz túl későn...
2022. aug. 23. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!