Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az jó vagy rossz jel ha a...

Az jó vagy rossz jel ha a covid világrekord sebességgel döntött le úgy mint még soha?

Figyelt kérdés

12 órája még semmi bajom nem volt, hajnal háromkor úgy mentem ki budira hogy teljesen jól voltam. Reggel hatkor keltem arra hogy iszonyatosan fáj a torkom, de azt leszámítva még akkor se volt semmi gond, csak fáradt voltam így délig aludtam (itthon vagyok a héten szerencsére).

Na amióta délben felkeltem, azóta minden túlzás nélkül percről percre ijesztő gyorsasággal romlik az állapotom, mostanra annyira beteg vagyok mint tán soha az életben, de legalábbis nagyon rég nem. Állítom ha egy atomreaktor olvadt volna le mellettem akkor nem romlana ilyen gyorsasággal az egészségi állapotom. A fejem mintha fúrógéppel fúrnák úgy fáj, a szédülésem elviselhetetlen, még fekve is olyan mintha két zsák tégla volna a nyakamban, a torkom, szám úgy lángol mint a tűz, a végtagjaim fájdalma, zsibbadása elviselhetetlen, azt hittem egy órája hogy letörik a lábam mikor behajtottam... Apám ugyanezzel betegedett meg pár napja, ő most kezd jobban lenni, de neki csak a torokfájás magában több mint egy nap volt, tehát én sokkal gyorsabban és durvábban estem ebbe bele, és mondom olyan rosszul vagyok mint állat, járni nem bírok.

Szóval az érdekelne, hogy ha ennyire brutális erővel és gyorsasággal ledöntött ez a vírus, az jó jel vagy rosszat jelent? Magyarul akkor ugyanilyen gyorsan kinn is leszek belőle, azért tízszereződött meg a lebetegedés tempója mert a szervezetem gyorsan dolgozik, vagy ez inkább pont azt jelenti hogy olyan súlyos fertőzést kaptam hogy hívjak inkább papot?

Főleg az érdekel aki volt hasonló cipőben, köszönet előre is!



2022. aug. 23. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Kaptál oltást? Nyílván nem viccelnek azzal, hogy nem egyszerű betegség. Ha erősebb lenne az immunrendszered, vagy kevésbél lennél erre fogékony nem jelentkeztek volna így a tünetek. Hogy ez a gyors tünet bajt jelent vagy sem megjósolni nem tudjuk, mindenkinek más a lefolyása.
2022. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Papot ne hívj, de valószínűleg jó nagy adag vírust nyeltél be. Hogy mennyi idő alatt vészeled át, az nem tudható ennyiből.

A páromnak kezdettől vmivel enyhébb tünetei voltak, mint nekem, jobban is viseli az egészet. Nekem két hete hőemelkedésem van, neki csak pár napig volt. Viszont a torka folyamatosan fáj, nekem az csak 1-2 napig volt. Szóval ez ilyen teljesen változó és kiszámíthatatlan.

Mielőbbi gyógyulást!

2022. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, már be is lázasodtam azóta, meg a gyomrom is olyan mint egy magmakamra... Egy oltásom volt tavaly ősszel de ez az új variáns ha minden igaz. Mindenesetre ha nem érném meg a jövő hetet akkor még időben szóljatok kire mit hagyjak. :D
2022. aug. 23. 17:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha már választani lehet, rám a házadat, légyszi. A coviddal pont most végeztem, szóval azt hagyhatod másra 😉
2022. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

Te nem "covid"-tól szenvedsz,hanem a szent vak cinák áldásos hatásaitól.Ez van,hiába beszélt nektek az ember.Ha valaki elhiszi ezt a "covid" átverést,az nyugodtan mehet is a következő löttyért.

Az oltottaknak amúgy gatya lesz az immunrendszere.Nem kellett volna oltakozni,ez van.

2022. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 egy oltást kapott tavaly.
2022. aug. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

6

Épp elég 1 is a méregből.

Majd rájön a tömeg,de már késő.

Még nem hiszi el a többség,de garantálom az oltottaknak,hogy nyüszíteni fognak,hogy ostobák voltak.

Persze az elején az oltatlanok voltak a gonosz fertő,akiket ki kell végezni.Hát,most fordulni fog a kocks!!

2022. aug. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2022. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm kérdésed, ugyanolyan rosszul vagyok mint 2 napja, soha az életben nem voltam ennyire beteg, őszintén csodálom hogy még élek. Aludni se tudok, ébren lenni meg nincs erőm. Ma jutottam el oda hogy dokitól kaptam végre antibiotikumot, állítólag ez gyorsan javít majd az állapotomon, meg ez a doki szerint az omikron elvileg ami alapból is ha hinni lehet az infóknak 3-4 napig iszonyúan legyilkolja az embert de utána jobb lesz. Mindenesetre nagyon remélem hogy ez már tényleg használni fog, és holnaptól végre felfelé vezet majd az út, mert olyan szinten vagyok rosszul 3 napja zsinórban hogy minden perc egy merő szenvedés, ellenségeknek se kívánnám ezt a tortúrát, és nem tudom ép ésszel bírom-e még ezt, már magamban ordítok néha meg elmebeteg dolgokat álmodok mikor nagy nehezen el tudok aludni... :/
2022. aug. 25. 17:01
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
8-as vagyok, jobbulást kívanok!
2022. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!