Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy rák?

Lehet, hogy rák?

Figyelt kérdés

Üdv!

Korulbeul 2 hete érzek véres ízt a számban.

6 nappal ezelott a bal oldi nyirokcsomóm 1,5cm-re beduzzadt folyamat viszketes más más testrészemen ahol jönnek ki kissebb gennyes dudorok olyasmihez hasonló, mint a pattanás.

Elmentem ful-orr gegeszetre ahol aztmondtak lehet, hogy nyaki cysta.

Ma reggel voltam nyaki uh-n és a nyirokcsomó megduzzadt a pajzsmirigyem inhomogén szerkezetű benne göbökkel.

Állandóan szúr valamelyik csontrészem.

Rekedt a hangom és kohogok volt olyan, mikor elment teljesen par percre.

A csaladunkban gyakori a rák testvérem,anyukám és papám is sajnos.

Érdekelne, hogy valakinek volt e hasoó panasza


2022. aug. 24. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Szia!Jelenleg nálunk is van ilyen akinek hasonló problémái vannak .Csak nem rák hanem tumor.Szerintem,nem rákos lehetsz, inkább hajaz tumorra mint rákra (rossz vagy jóindulatú).HA nem múlt el egy hétig akkor irány az orvos .Nem szabad megijedni.A tumornál levesznek egy mintát,egy nagy tüvel ami fájni fáj, de nem vészes.Aztán jönnek a sima kontrollok.Ha azt mondják müteni kell ,ne halaszd mert rosszabb lesz.Viszont elég szerencsétlen a helyzeted,mert pont a főereken megy át a nyirokcsomó.(Ha szerencsés vagy akkor nem).

+ Nálunk annyi volt a panasz:

-Beduzzadt nyirokcsomók

-Szúrás azon a ponton/kisugárzik valamilyen másik szervre

-Rosszabb hallás

-Fájó torok/köhögés

Ha cigizel lehet,hogy attól van.

2022. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem fájdalmatlan a nyirokcsomó, de viszont jó jel, hogy visszahúzodott, ami inkabb aggaszt a mai napi uh-n a pajzsmirigyek az egyik pajzsmirigyem megvan nagyobbodva 1,57-re míg a masik 63.

Benne 7mm göb illetve egy 4mm-es.

2022. aug. 24. 22:42
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Leírod légyszi, hogy hány éves vagy? Az eléggé befolyásolja az esélyeket.
2022. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok
2022. aug. 25. 00:06
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen fiatalon kevés az esély bármilyen rosszindulatú daganatra, viszont mivel sajnos a családodban van halmozódás, az meg valamelyest növeli az esélyeidet.😔 Orvos mit mond?
2022. aug. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

1 mert a tumor az nem rák? Rendkívül tájékozott vagy.

Vannak jó meg rosszindulatú daganatok. Kérdező amiteírsz az alapján a fotelból sajnos nem tudunk diagnosztizálni :( Az orvosi viszgálatokat csináld végig de simán lehet valami vírusfertőzés is. Azért nem minden rák.

2022. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem sok a savad?
2022. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Refluxos betegségem is van.

Már ne haragudj, de a rák nem életkor szerint válogat.Altalaban sajnos genetikai es lelki eredetu.

Igaz, hogy nagyobb az esély arra, hogy az életkor előrehaladtával több az esély rá,de azert, mert valaki gyerek vagy fiatal felnőtt attól ugyanúgy megesik sajnos.

2022. aug. 25. 15:13
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Akkor a reflux a gond.

Nekem gyulladásban szokott lenni az egész nyelőcsövem,torkom a sok savtól. És olykor vérzik is. És mindkét oldal megduzzadnak a nyirokcsomók a nyakamon,igaz nem 1,5cm-re hanem fél centisre.

És igen,rekedt hangom van sokszor nekem is.


Tehát én nem gondolom hogy rákos lennél,én is már megjártam vele az onkológiát és a hematológiát. De minden negatív,csak a reflux a gond.

2022. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Én a helyedben inkább egy gasztro dokit keresnék fel,és elfelejteném a rákot.

Egy kis gaviscon szuszpenzió vagy Venter por nem ártana,ha véres ízt érzel és rekedt vagy.

2022. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!