Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nagymamámnak rákja alakult...

A nagymamámnak rákja alakult ki, viszont gyors lefolyásúnak tűnik de nagyon nem vagyok jártas ezekben, tapasztalatokat kaphatnék?

Figyelt kérdés
nemrég derült ki, viszont már vannak áttétek is, az agyán van 2 darab. Mire lehet ilyenkor számítani? ahogy én látom rohamosan romlik az állapota.. mennyi ideje lehet hàtra még? 😢

2022. aug. 25. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvos. Méghozzá a kezelő orvos az, aki ebben segíteni tud.
2022. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtad le milyen típusú rákról van szó még egy orvos sem tudna ennyi információ alapján semmit mondani. Sajnálom. :(
2022. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerjük a kórtörténetét. Nem tudjuk mennyi idős. Nem ismerjük az életvitelét. Nem tudjuk milyen típusú, és melyik szervét érinti közvetlenül a daganat.

Gyakorlatilag semmit nem tudunk, ennyi infóból a világ legjobb onkológusa sem tudna mit mondani.

Hiteles információt csakis kizárólag a kezelőorvosa tud adni, de jósolni ő sem tud, hiszen gondolom lesznek kezelések, esetleg műtét, és minden további azoknak az eredményétől függ.

2022. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
71 éves, a májával voltak problémák és mire odakerült volna hogy a máját megnézik addigra már elhatalmasodott rajta és észrevették hogy feljutott az agyáig, áttétek keletkeztek. Az orvosok azt mondtak, hogy kezelni nem fogják. Gyógyszereket kap, de ezen kívül semmi több. Ezért érdekel, mennyi ideje van még hátra, mire számitsak?
2022. aug. 25. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok jós de szerintem 2-3 hónap. Legalabbis a baratnőm ennyi idő után ment el. Neki gyógyíthatatlan mellhártya dahanata volt ami átterjedt az agyára is. Ő kapott kemót bár nem tudom minek mert tudták hogy nem gyógyítható. :(

Egy idő után már összekevert dolgokat, emlékeket....stb.

Sajnálom. Kitartást.

2022. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!