Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Migrénes fejfájás?

Migrénes fejfájás?

Figyelt kérdés

Annyi lenne a kérdésem a migrénes emberektől hogy nektek mindig ugyan ott fáj a fejetek? Tudom persze hogy féloldalas fejfájás de nekem például mindig a bal homlok üregnél fáj a fejem. Az utóbbi időben elgondolkodtam hogy lehet nem is migrénem van hanem homlok üreg gyulladásom. Mondjuk ez kicsit valószínűtlennek tűnik ugyanis 8-9 éve fáj ott egy részen a fejem.

Olyan választ nem kérek hogy menjek orvoshoz mert ő legutóbb is a vérnyomásomra fogta.Szóval a kérdés csak annyi hogy nektek mindig egy helyen fáj vagy mindig máshol? Bocsi a sok rizsáért! :)



2022. aug. 28. 01:55
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
80%-ban a bal halántékom, szemem. Viszont van amikor az egész fejem.
2022. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem szinte mindig a bal oldalam, nagyon ritkán a jobb. Ne sima háziorvoshoz menj vele, hanem neurológushoz, ő tud adni olyan gyógyszert, ami tényleg hatásos. Ráadásul, ha egyszer felírta, utána már a háziorvos is írhat ilyen receptet. Nekem pl. a Relpax a tuti.
2022. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem! Igen tudom hogy nem ártana egy neurológus csak sok alternatívát hallodtam.pl ha az embernek javul a vérnyomása vagy fogy akkor az sokat számít. És én most fogyó kúrán vagyok és azóta a vérnyomásom is teljesen jó. És aláírom hogy azóta nem is nagyon volt. Csak azért kérdezem mert nekem mindig 1 pontban fáj. A bal szememtől egy picit bentebb a homlok és a szem üreg között.
2022. aug. 28. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem és családomban több embernek is bevált egy táplálék-kiegészítő és azóta nincs migrén. Azt nem mondom, hogy ritkán nem fáj a fejem, de klasszisokkal jobb. Hátha másnak is segíthet.
2022. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!