Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Most csináltattam teljes vérképet (+vizelet) és mindegyik értékem normális, a vérnyomásommal, cukrommal sincs semmi baj.

Az a problémám, lényegében már évek óta, hogy nagyon hamar rosszul leszek. Szédülök, elkezdek csillagokat látni. Sportolok és sajnos emiatt egy bemelegítést sem tudok normálisan megcsinálni, de pl. alap házimunkáknál is sokszor le kell ülnöm, hogy ne dőljek ki. Nem tudok összpontosítani, legalább 10 óra alvásra van (lenne) szükségem. Egyébként sok trauma is ért az utóbbi években szóval lehet, hogy ezek pszichoszomatikus tünetek is lehetnek, de legalábbis rátesznek egy lapáttal, ettől függetlenül viszont szeretnék teljes életet élni. Volt valakinek hasnoló problémája? Mi segített?



2022. aug. 29. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Rengeteg tippem van, de nem vagyok orvos. Igen, lehetnek idegi okai, stressz, kialvatlanság, depresszió, stb.

Van olyan, hogy vkinek jó a vérnyomása, viszont ingadozik és/vagy gyakran leesik, ezt holteres méréssel lehet kiszűrni, 1-2 mérés nem elég.

Lehet pl vitamin vagy ásványianyag hiány, vashiány, vérszegénység. Mióta sportolsz? Nekem is voltak hasonló tüneteim súlyos edzetlenség idején, 10 perc séta után KO voltam. Túl sok fekvés, alvás, ülőmunka is okozhat ilyet. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, de pl szívelégtelenségnek is ilyen tünetei vannak. Én azt javaslom, hogy alaposan figyeld meg, írd le, hogy pontosan mikor jönnek a tünetek, számolj be az orvosnak, és módszeresen vizsgáltasd ki magad. Egy sima vérkép ehhez kevés lesz.

2022. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!