Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A helicobacterium gyorstesztek...

A helicobacterium gyorstesztek mennyire megbizhatoak?

Figyelt kérdés

Amiket drogeriakban/patikakban lehet kapni es azt igeri egy csepp verbol is kimutatja,ha van fertozes.

Megbizhatoak?


2022. aug. 30. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem is érdekel!
2022. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges, mert a H Pylori nagyon gyakori fertőzés és egy pozitív háziteszt miatt egészen biztos vagyok benne, hogy nem fog rá az orvos gyógyszert írni. Ha pedig van gyomor és emésztési panasz, stb., akkor TB-re is letesztelik az embert. A drogériás/patikai tesztek pontossága hasonlóan szórhat, mint a covid teszteké.
2022. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rengetegszer van hányingerem(kb napi szinten) , és sokszor érzem puffadtnak a hasam. Gondoltam minden szir szart megnézek amit tudok.

Vérképem jó volt…

Hasi UH-ra hónapokkal kesobbre adnak csak idopontot… addig gondoltam, amit tudok megnézek.:(

2022. aug. 30. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!