Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen betegség lehet?

Ez milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2022. aug. 30. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi?

A csípés?

A horzsolás?

Viszket valamelyik?

2022. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak úgy ott van?

Nem viszket, nem fáj? S, ha hozzáérsz? Milyen cipőt használsz?

2022. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nekem is volt, (feltéve, ha egyről beszélünk) hogy a lábamnál egy random helyen jobban keményedett a bőr, szárazabb volt. Körömvirágkrémmel érdemes lehet kenni, meg többet lenni mezitláb, esetleg lábbelit váltani addig.


Ha nem múlik el, akkor bőrgyógyász megnézhetné. Gombás fertőzés is okozhat ilyet tudtommal, azokra általában canestent írnak.

2022. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem viszket, és nem fáj, semmi. Egy ideje ott van, pár napja vettem észre. Lehet régebb óta is már jelen van csak nem tűnt fel. A fehér valamire gondolok. Elég parának néz ki. Horzsolást én nem látok a lábamon. Egy ismerősöm közben azt írta, hogy szerinte pikkelysömör lehet
2022. aug. 30. 23:08
 5/8 anonim válasza:

Nem akarlak megijeszteni, meg gondolom itt biztos nem bőrgyógyászok fognak válaszolni.

Miért nem mész el háziorvoshoz? Viszket?

Nekem kezdődő psoriasisnak, vagy esetleg ekcémának tűnik.

2022. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én gombára tippelek. Menj el bőrorvoshoz, kaparnak le belőle egy kis mintát. Aztán kapsz rá kenőcsöt és minden okes:)
2022. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretek kenegetni.
2022. aug. 31. 00:25
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Akkor nézegesd. Attól begyógyul biztos.
2022. aug. 31. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!