Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » ?Valami sárgás fehéres ki...

?Valami sárgás fehéres ki jött a mandulámon de csak az egyiken, nem fáj ha nem piszkálom. De viszont nyelni nehezen tudok töle! Kis résekbe van az a valami és az aladt meg véres vagy csak piros nem tudom..

Figyelt kérdés
Ha van rá lehetőség szivesen töltök fel képet. Csak sajnos nem tudom hogy kel
2022. szept. 6. 05:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Oké tegyél fel közelebbit,úgy jobban látszik,hogy mi lehet. Szerintem tüszős a mandulád. Fáj is? Lázad van?
2022. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nem fáj csak nagyon minimálisan. Nem volt lázam
2022. szept. 7. 17:25
 13/29 anonim ***** válasza:

Végül is nem tudom mi lehet,a gégészeten tudnák megmondani.Jó nagy manduláid vannak,nem mondták még,hogy Vetesd ki?

Gyakran ilyen?

2022. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Kiskorom ota ilyen nagy ki akarják venni azota is.. csak valahogy sose jutunk el odáig 7 éve.
2022. szept. 7. 17:42
 15/29 A kérdező kommentje:
Tavaly mandulakő volt az jobban fájt de birizgáltam 3 napig aztán ki eset ameddig aludtam.
2022. szept. 7. 17:47
 16/29 anonim ***** válasza:

A mandulakövet ki lehet piszkálni.Érdemes mert rossz lehelet okoz.Nekem is volt már.

Nem vagyok itthon,de reggel megnézem a torkod a monitoron,nagyban .Az én manduláim is elég nagyok,de ritkán gyulladtak be.Reggel majd teszek fel én is képet a manduláimról.

2022. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Megnéztem a gépen a torok képed.Lehet,hogy ez tüszős mandulagyulladás és antibiotikum kellene rá.

Ezek meg az én manduláim:


[link]


[link]

2022. szept. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Anyosom be akar vinni ma a sűrgöségire mert az arcom is dagad és a fájdalom át sugárzik a fülemre is.

Van párom de nem merem meg csokolni mert félek hogy el kapja vagy valami, el kaphatja?

2022. szept. 8. 12:01
 19/29 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elkaphatja.A mandulagyulladás fertőző.Csúnyábbak lettek mára a mandulàid?

Jobb lenne ha orvos látná a torkod,mert lehet, hogy ez valami más,talyog vagy az ún.csókbetegség, a mono...nem tudom a pontos nevét.

2022. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Heveny mandulagyulladásom van
2022. szept. 8. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!