Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek több napig tartó...

Mit tegyek több napig tartó hasi problémák után, ha a hasam már rendben van, de folyamatosan érzem a húgyhólyagomat, illetve kisebb vizelési problémáim vannak?

Figyelt kérdés

Volt valami ételmérgezésem, valószínűleg szalmonella, ami miatt több napig volt hasmenésem, bélgörcseim, lázam, gyengeségérzet, stb. Orvosnál nem jártam, viszont szedtem probiotikumokat, széntablettát, stb.


Már a hasam nagyjából rendbe jött, egyre jobb, viszont a vizelettel gondjaim lettek. Folyamatosan érzem a húgyhólyagomat valami nagyon pici tompa görccsel (nem fáj, inkább zavaró), és inkább sokszor keveset pisilek, mint kevesebbszer többet (ez a jellemző).


Várjak türelmesen, jobb lesz? Esetleg javasoltok valami fertőtlenítőt, vény nélküli gyógyszert a vizelet rendszerre?


Köszi!


2022. szept. 8. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet esetleg valami más ennek a hátterében?

Lányzó vagy? Ha igen, akkor esetleg ciklushoz kapcsolódóan?

Gyógyszerek mellékhatása esetleg?

2022. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Urológiára nem kell beutaló, szerintem menj el.
2022. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!