Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nem azért küldtek el...

Ugye nem azért küldtek el ultrahangra mert rákos vagyok?

Figyelt kérdés
Hali! Háziorvosom ma észrevett pár apróbb csomot a nyakamon és elkuldott ultranhangra. Azt mondta, hogy valószínűleg nyirokcsomok de biztosat csak az ultrahang tud mondani. Kérdeztem tőle hogy de ugye nem rosszindulatúak e azt mondta hogy nem hiszi. Mégis megijedtem teljesen. Ugye nem azért küldött el?

2022. szept. 13. 14:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem mondani, hogy semmilyen tünetem nincsen. Évek óta a súlyom nem változik jelentősen (+,- 1-2 kilo max) nem izzadok ejszaka, nem vagyok fáradékony. Májusban voltam verkepen. Minden ertekem normalis volt, volt 1-2 ahol 1 * volt, de ennyi. Háziorvos szerint is teljesen jó.


Ezek jo okok akkor már arra hogy nem lehetek rákos, ugye?

2022. szept. 13. 16:28
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy arcüreggyulladás után amikor visszamentem nagynak érezte a doki a nyirokcsomókat és felmerült benne, hogy lehet pajzsmirigy megnagyobbodás, elmentem UH-ra és totál negatív csak az arcüreggyulladásnál valószínű megnagyobbodott és még nem múlt el addigra amikor visszamentem.
2022. szept. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Oh szuper! Nincsen semmi bajom ami limfoma lenne, verkepem is jó volt meg nyáron, így azért megnyugodtam. Meg doki is azt mondta nem valószínű hogy rosszindulatú és ne olvasgassak webbeteget és társait. Október végén megyek, remélem nem lesz semmi!!
2022. szept. 18. 17:02
 14/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Képzeljétek hétfőn mentem volna jovoheten, de elmúlt a csomo! Annyira örülök most hogy nincsen semmi bajom!!
2022. okt. 14. 09:16
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért elmehetsz az orvoshoz, hogy ezt ő is visszaigazolja.
2022. okt. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Persze!
2022. okt. 14. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!