Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reggeli köhögése szokott...

Reggeli köhögése szokott lenni valakinek? Nem dohányzok . Mintha tokrom irritálná valami. Mellkas röntgen jó vérvétel jó . Savam az van közbe.

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 05:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akkor a sav. Néha van nekem is, attól is függ, hogy milyen száraz a levegő a szobában.
2022. szept. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Allergia, reflux, mindkettő okozhat köhögést.
2022. szept. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most is sok a savam.
2022. szept. 14. 08:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet hogy nem elegendo a folyadekfogyasztasod napkozben es kiszaradsz reggelre.

A sav is abszolut okozhat ilyet, megemelt parna es refluxdieta tudja csokkenteni, ha nem eleg akkor gasztroenteorolgian tudnak mast felirni

Na.meg ha bujkal benned valami virus az is okozhatja

2022. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon helytelenül táplálkozok és keveset iszom . Amikor iszok akkor is üdítő ami jég hideg . Írtak fel savlekötőt de nem igen használ és nem is szedtem tovább. 3 honapja covidos voltam és végig köhögtem ezt a 3 hónapot azért is küldtek el mellkas röntgenre meg vérvételre.
2022. szept. 14. 13:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!