Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olyan, mint a nátha, de...

Olyan, mint a nátha, de féloldalas? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elkezdett kijönni rajtam valami megfázáshoz hasonló dolog pár napja. A hangomon eléggé hallani, és az első 2 napban fájt a torkom, de azóta ez már elmúlt. Kicsit be is van dugulva az orrom, de ki tudom fújni - viszont csak az egyik orrlyukból jön cucc, de abból rengeteg. Mi a fene lehet ez? Utánaolvasgattam az acrüreggyulladásnak meg a homloküreg gyulladásnak, de ahhoz elvileg fájnia kéne egy csomó mindennek, ami nekem nem fáj. Volt már veletek ilyen? Mitől lehet, mi segíthet?

Ha nem javul, nyilván elmegyek hétfőn orvoshoz vele. Valami jótanács esetleg, hogy addig mit csináljak vagy mit ne? Szedek vitaminokat és próbálom melegben tartani magam. Előre is köszi.



2022. szept. 15. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Orrspray nem ártana, igyál mézes citromos hársfa/bodza teát. C vitamin.
2022. szept. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg megfáztál, lehet ilyen is. NEKEM is totál ilyen tüneteim vannak, tegnap reggel óta fáj a torkom, hangom rekedt, náthás, és nekem is az egyik orrlyukam folyik néha csak. Két ismerősömnek is nagyon hasonlóan kezdődött, szóval valszeg nátha lesz és most ez ilyen másoknál is. Én is szedek vitaminokat mindig, és most jót tesz a meleg tea és a sál ha kimész a torkodra. Jobbulást!
2022. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első, ezek megvannak, persze. Furcsamód most olyan, mintha csípné az orrspray a járatokat, eddig ilyet sosem éreztem. És nem is valami durván szintetikus cuccot fújtam bele, hanem Aquamarist.

Második, egy picit megnyugtattál. Neked is jobbulást, és mindkettőtöknek köszönöm szépen!

2022. szept. 16. 10:07
 4/4 anonim ***** válasza:
2-dik vagyok: Aquamaris nekem is csípi sajnos.
2022. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!