Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon sok a gyomorsavam...

Nagyon sok a gyomorsavam mostanában . Attól köhöghetek? Torkom mintha irritálná . Éjjel nem köhögök . Sok üdítőt iszok meg sok fűszeres ételt fogyasztok.

Figyelt kérdés
2022. szept. 16. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel az ételekkel-italokkal csinálod magadnak a refluxot.
2022. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, köhöghetsz tőle.


Elsőként vegyél vissza azokból, amik ezt okozzák, illetve egyél lassabban.

2022. szept. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én 2 hete fekszem, torokkaparással kezdodott. Aztán kohoges is es vegul begyulladt a torkom. Gegeszeten kiderult hogy minden a refluxtol es a reflux a gyogyulasi idot is roviditi. Szoval refluxdieta! Semmi fuszeres, semmi savas, semmi jeghideg, semmi nagyon forro, kavet se igyal magaba csak ha eszel is stb

Enyhulni fognak a redux tunetek. Ha ugy is rossz akkor gasztoenteorologiara kerj beutalot es kivizsgalnaky tudnak adni gyogyszert hosszutavra

2022. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek kicsit jobban oda figyelek a táplálkozásra
2022. szept. 16. 10:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is köhögtem, sőt még rekedt is voltam tőle. Semmilyen üditőt ne igyál és a fűszeres ételek, édességek, csoki sem tesz jót ilyenkor.
2022. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen éjjel nappal kolát iszok meg sok édesség . Köszi mindenkinek .
2022. szept. 16. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki savas,annak tilos a szénsavas, és a cukros dolgok,amiket te írtál főleg..
2022. szept. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen tudom meg állni . Tegnap pl sok Kólát ittam meg teli raktam erős chilivel a hús levest. És ilyenkor köhögcsélek. Meg van mikor gomboc érzés van a torkomba. Amikor eszek akkor elmúlik. Meg éjjel sincs semmi bajom egyszer sem kelek fel köhögni vagy bármi.
2022. szept. 19. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!