Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen 4 kilót híztam...

33 hetesen 4 kilót híztam csak. Mostanában hányinger kínoz, a gyomorsavam is elég sok, nem nagyon tudok enni. Jár valaki ugyanebben a cipőben? Ettől függetlenül tud rendesen hízni a babám?

Figyelt kérdés
amúgy a babával minden rendben, a méretei is a korának megfelelőek.
2009. máj. 12. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

szia, a babád úgyis "elvesz" mindent, ami neki kell. Az uh-n úgyis nézik és szólnának, ha valami nem lenne ok. Szerintem ne aggódj,Nálad így alakul. Szerintem sokan irigyelnek!

A hányingerhez nem tudok hozzászólni, talán a védőnőd, orvosod tud valamit javasolni.

A gyomorsav viszont elég kegyetlen fajta, ha nagyon nem megy természetes csökkentened, lehet kapni olyan készítményeket amelyeket kismamaként is nyugodtan használhatsz.

2009. máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!Én szintén most vagyok a 33.hétben és én 5 kg ot híztam idáig a terhesség alatt(1.babát várom)én is hasonlókkal küszködtem de nekem a gyomorsav ellen kitűnően bevált a hagyományos háztartási keksz,1 nap elrágcsáltam negyed,fél zacskóval(akkor is ha épp nem éreztem hogy jön a sav fel)s 2hét alatt teljesen elmúlt persze nem szabad enned savanyúságot(nekem ez a legnehezebb mert imádom,de muszáj megállni)a babóka érdekében mert a gyomorsav neki se tesz jót és kerüld a szénsavas űditőket én helyette rostos levet iszom vagy sima vizet,vagy szénsavmentes ásványvizet.Nem kell aggódnod ha az Uh on a babád méretei megfelelőek akkor ő is rendesen hízik és örülj neki hogy te nem hízol olyan sokat!:)Nekem a hányinger ellen is a keksz segített,próbáld ki bár hála istennek 20.hetes kor óta egyátalán nem volt hányingerem!Te is első babát várod?Vizesedik a lábad?fiú vagy lány lesz?Nekünk kisfiú!:)Remélem tudtam segíteni!:)puszi

33 hetes kismami

2009. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes vagyok és 3 kilót hiztam, a baba a korának megfeleő méretű , ugyhogy nincsen semmi baj. Ez a negyedik terhességem és egyikkel sem hiztam többet 5-6 kilonál , a gyerekek egészségesek és nem is születtek kicsi sullyal , az előző 36660 grammal. Ne izgulj , nincsen semmi baj , szülés után soványabb leszel mint előtte. A gyomorégés és hányinger nálam is megvan .
2009. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok : elirtam a kicsi sulyát 3660 gramm.
2009. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A hányingered lehet,hogy a sok sav miatt van.A rennie-t korlátlanul eheted,de a nőgyógyász is meg tudja mondani mi az amit szedhetsz.Próbáld ki a füredi lugos vizet,nekem bevált,biopatikában vagy herbáriában tudsz venni.Az utolsó 6 hétben én sem hiztam semmit,a gyerkőc mégis rendesen nőtt.Vigasztalásképpen mondom,hogy mihelyt meglesz a baba eltünik a sav is.Kitartás

8 hetes kislány anyukája

2009. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sziasztok.

köszi a válaszokat, megnyugtattatok!

a 2. írónak: az első trimeszterben én is sokat voltam rosszul, de úgy látszik ez most ismétlődik...

amúgy a 2. babámat várom, és ő is kisfiú.

az elsővel is rosszul voltam az elején, de a végén nem volt ilyen gondom.

2009. máj. 12. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!