Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt ilyen amikor betegeket...

Volt ilyen amikor betegeket voltatok?

Figyelt kérdés
Én ezt először akkor éreztem amikor tavasszal covidos voltam,most megint jól megfáztam és tegnaptól megint érzem.Fájnak a szemgolyóim,ha jobbra vagy balra nézek csak szemmozdítással ahogy oldalra húzom úgy fáj a szemem.Nektek is szokott ilyen lenni?
2022. szept. 17. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Vérnyomás probléma lehet, lejjebb kellene vinni és jó lenne mérni is.


Cékla vérnyomás csökkentő hatású például.

2022. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
115 a vérnyomásom.Mindig alacsony.És ezt csak a covidnál éreztem meg most hogy beteg vagyok.
2022. szept. 17. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Covid tesztet csinálni?!
2022. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most negatív.Nem a covid vagy nem covid miatt kérdezem.Csak érdekel,hogy más is tapasztalt-e ilyet.2 hónapja voltam szemészeten de azért csak motoszkál a fejemben hogy mi okozhatja ilyenkor.
2022. szept. 17. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Szeműri nyomás, úgy hívják.


Olvass utána!

2022. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám annak.Mivel csak akkor jelentkezett először meg most hogy megint beteg vagyok.De sanszos akkor ez is "csak" egy kovid tünet.
2022. szept. 17. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk a családban mindenkinek szokott fájni a szeme amikor influenzás, főleg a szem mozgatásakor, már többször volt ilyen nekem is.
2022. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. szept. 18. 08:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!