Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi állhat a konstans hőemelked...

Mi állhat a konstans hőemelkedés mögött?

Figyelt kérdés
Valószínűleg tavaly október-november környékén voltam covidos, ami enyhe lefolyású volt, viszont utána eléggé le voltam verve, folyamatosan 38 körüli lázam volt, viszont igazoltan nincs a koronavírus fertőzéshez kötve. pár hónap alatt felépültem, iskola végére már szinte teljesen jól voltam, nyári szünetben minden rendben volt többnyire, most iskolakezdés után viszont kezdenek visszajönni a tünetek. Mindenféle orvosi vizsgálat megvolt már szinte, feküdtem bent megfigyelésen stb. Extrém vizsgálatok nem voltak pl rákra kifejezetten, ilyenek. Valaki aki volt már ilyen helyzetben leírná, hogy mi hozott neki megoldást?
2022. szept. 18. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A stressz, szorongás okozta nekem. Kiiktattam a legtöbb zavaró tényezőt az életemben, lazább, megfontoltabb lettem és a tartós hőemelkedés (37,5 körül) elmúlt.
2022. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elhúzódó banális vírusfertőzés is okozhat akár 1-2 hétig tartó hőemelkedést is
2022. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!