Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki mostanában volt igazoltan...

Aki mostanában volt igazoltan covidos, milyen tünetek voltak? Volt hasmenés?

Figyelt kérdés

2022. szept. 13. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem, de gyakori tünet a hasmenés. A mi családunkban láz, köhögés, enyhe nátha, enyhe torokfájás, fejfájás, ízületi fájdalmak, kimerültség volt a tünet.
2022. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon erős fej- és torokfájás, gyengeség, láz, izzadás - 1 napig. Másnap nagyon erős orrfolyás - 1 nap. Utána kb. 1 hétig délutáni fáradtság. (Munka után le kellett feküdnöm 1 órát aludni / este 19 órakor már ágyban voltam.) Nem tudom, hogy lényeges-e, de 3 Pfizer oltásom van, az utolsó 2021.november.
2022. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Láz, izzadás, torokfájás, köhögés, enyhébb nátha. Nekem ezek voltak.
2022. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ez a fura, hogy csak hasmenés van és hőemelkedés. Se nátha, se köhögés, semmi! Három oltás van nekünk is. Áprilisban voltunk az egész család kovidos. Akkor, már az első nap volt köhögés, nátha, minden. Holnap kérünk egy tesztet. Voltunk orvosnál, és eszébe sem jutott, hogy ez akár kovid is lehet.
2022. szept. 13. 20:43
 5/8 anonim válasza:
tobbszor is voltam covidos, oltott vagyok en is. a legutobbinak hanyas, hasmenes, hoemelkedes volt
2022. szept. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kiderült, hogy kéz láb száj betegségünk van, ez egy gyerek virus, de felnőttek is elkaphatják. Ez is nagyon rossz.
2022. szept. 16. 17:46
 7/8 anonim válasza:
jobbulast!
2022. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2022. szept. 16. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!