Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Előfordulhat migrén enyhe...

Előfordulhat migrén enyhe fejfájással, hányingerrel?

Figyelt kérdés
Az orvosok nem tudnak rájönni mitől van másfél éve sűrűn előforduló (napokig tart ha benne vagytok) hányingerem. Enyhe fejfájást érzek alatta, ennyi az egész. De egyébként van amikor szörnyen fáj a fejem, háziorvos szerint migrénes lehetek, viszont nem mindig társul az erős fejfájáshoz hányinger.

2022. szept. 21. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Nekem fogamzásgátló okozott migrent. Volt, hogy hanytam is. Miután letettem abba maradt.


Fejfájás sok mindentől lehet, fronterzekenyseg is pl. Kevés alvás, stresszes életmód, de attól is, hogyha nem jó a szemed.


A migrenre meg mindig nincsen komplett gyógymód, sok fájdalomcsillapító van, nekem a cataflam volt az egyetlen ami valamennyire csillapította.


Egyébként egy neurológushoz én kérnék beutalot a helyedben.

2022. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen, a neurológus lesz a következő állomás.
2022. szept. 23. 14:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!