Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet igy szívbetegség a...

Lehet igy szívbetegség a háttérben?

Figyelt kérdés

35 éves férfi vagyok.

Egészséges életmódot folytatok, túrázok, biciklizek.

Tavaly óta sokszor érzek mellkasi fajdalmat, kisugarzik vállba, állkapocsba.

A panaszok ota 4 kardiologusnal voltam teljes kiviszgalason, ami EKG vizsgálatot, szív UH vizsgálatot es 1 terheléses EKG -t is jelent.

Minden negatív.

Laborértékek is rendben vannak, egyedül a koleszterin szinten 6.6, de mindig kissé magasabb volt.


Refluxom és sajnos enyhe pánikbetegségem is van. Kezelem ezeket savcsokkentovel es pszichológussal.

Tossz testtartásbol eredő nyakfajason van,amivel voltam masszázson is.



Ennyi kardiológiai kivizsgálással lehet koszorúér szukuletem,vagy infakrtusom?


Nagyon kezd már elegem lenni az aggodasbol, és h ez tölti ki az életemet...

Köszönöm


ápr. 28. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én évekig szívproblémára gyanakodtam -minden negativ lelet ellenére- és csak véletlenül derült ki, hogy refluxom van, az okozza az ijesztő tüneteket.

Te annyival előrébb vagy, hogy legalább tudsz a refluxról. Ha nem fizikai terhelésre, vagy erős stresszre jelentkezik, akkor én nem gondolnék szívproblémára.

tegnap 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
tegnap 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!