Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 18éves fiú vagyok. Mi lehet a...

18éves fiú vagyok. Mi lehet a gond a gyomrommal?

Figyelt kérdés

Alapjában véve hajlamosabb vagyok túlgondolni,stresszelni dolgokon.

Nekem augusztus tájékán tesómtol sikerült elkapni egy hasfájós vírust amiből sikerült is meggyógyulnom. Ezután rá 1hétre egy barátommal elmentünk gyrosozni amitől másnapra mindketten rosszul lettünk,ebből is sikerült kijönnöm. Majd rá pár hétre kfcből szedtem össze valamit. Az ottani étel után fél órára rá jöttek is a gyomorrontásos tünetek. Sikerült innen is kijönnöm. Megemlítem ez időszakban elég sokat stresszeltem ezen dolgok okán. Majd ezután mikor már teljesen jó volt a gyomrom pár hétre rá megittam egy vaniliás protein shaket amitől rosszul lettem,szédülés az ital megivása után majd pár napig gyomorrontásos tünetek. Ez is szépen lezajlott. Majd most szeptemberben az iskola elkezdődött,megjegyzem nagyon sokan betegekek a suliban. Egyik nap este rizses húst ettem, a hús eléggé fűszeres volt,1órára rá szédülés,hányinger. Betudtam annak,hogy késő este sokat ettem,másnap gyomorkímélő diéta megvolt,rendbe is jött a gyomrom. Az ezutáni napon önhibámból megettem egy csomag gumicukrot illetve egy csomag mexicornt,jött is a szédülés meg enyhe gyomorfájdalom de sikerült rendbe jönnöm. Másnap családi összejövetel volt össze-vissza ettem. Torta stb. Éreztem már aznap h nem okés a gyomrom. Következő nap minden rendben volt,ebédre csináltam magamnak tésztát illetve pulykamellet erős mexikói szósszal. Maga az adag nagy volt utána éreztem,hogy valami nincs rendben jött a megszokott szédülés. Estére rosszul lettem,hányinger,rossz közérzet. Másnap szintén ez. Ekkor megfogadtam h oda figyelek ezután rendesen a gyomromra,nem eszek egy darabig nehéz kajákat ezt sikerült is tartani ám elkezdtem érezni suliban h a szendvics amit eszek,utána elkezdek szédülni fél órára rá(sima vaj+sonka). Ez elmúlik majd minden rendben lesz. Ez volt most csütörtökig majd ismét vissza esés,hányinger,gyengeség illetve a szédülés mostmár kajától független van jelen.

Háziorvossal beszéltem azt mondta mostanába van ilyen vírus.

Szerintetek mi lehet a pontos ok? Valóban beszedhettem egy vírust vagy lehet összefüggés a nyári gyomorgondokkal?

Válaszotokat köszönöm!



#szédülés #gyomorfájdalom #Többszöri gyomorrontás
2022. szept. 25. 12:02
 1/4 A kérdező kommentje:
A lényeg,lassan 1hete szédülés,először evés után majd evéstől független is de nem rendszeresen,illetve elvétve hányinger
2022. szept. 25. 12:07
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Próbálj meg egy gasztroenterológussal beszélni
2022. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sikerült beszélni,leírtam a panaszokat. Annyit mondott,hogy szerinte nincs komolyabb probléma. Lehet a stressz meg hogy a diéta korai feladása.
2022. szept. 25. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
A gasztoenterologus mindig ezt mondja,stressz és diéta!
2023. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!