Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a gond a gyomrommal?

Mi lehet a gond a gyomrommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


9.én ételrendelős napot tartottunk lakótársammal.


Azóta valami nincs rendben a gyomrom. Fel vagyok püffedve, szúró fájdalmat érzek időnként, zuborog.


Sajnos az ételek sem maradnak meg bennem, hasmenéssel távoznak.


Próbálok diétásan étkezni, de nincs étvágyam, sőt émelygek étkezés után.


Tegnap kezdtem kicsit jobban lenni, kezdett az et vagy ám visszatérni, a székletem híg és világos.


Tudnátok ajánlati házi praktikát diétán kívül, fizikai munkát végzem, és kezdem érezni az erőlétem hiányát, köszönöm.


25/L


2017. ápr. 20. 06:28
 1/2 anonim ***** válasza:

10 napja fennallo hasmenessel el kene menni inkabb orvoshoz, mert ha osszeszedtel egy jo kis bacit vagy virust, az olyan szinten szet tudja vagni a belflorad, hogy honapokig nem fogsz tudni felallni belole.

Amugy meg probiotikum napi 2-3 szem is kura szeruen! De valami normalis, nem az agyonteklamozott normaflore mert az nem er semmit.

Meg nem tudom, ha nem akarsz orvoi antibiotikumot fertozesre, szoktak meg grapefruit mag cseppet is...az is fertotlenit.

De igy latatlanban nehez megmondani hogy tenyleg fertozeses-e vagy sem. Azt sem tudjuk mit ertesz dietan, mert pl valaki nem gondolja, hogy tejet tejtermeket is kerulnie kell jonehanynapig egy fertozeses hasmenes alatt, es akkor nem csoda ha nem mulik.

Meg ha 2-3 napja tartana, akkor azt monadanam dietazz tovabb, majdcsak elmulik, de igy....Irany az orvos azonnal!

2017. ápr. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy székletvizsgálat, hátha valamilyen baci volt a rendelt ételben és arra gyógyszer kell, hogy elmúljon.
2017. ápr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!