Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek levetnek covid tünetek?

Ezek levetnek covid tünetek?

Figyelt kérdés
Péntek este kezdődött torokfájással.Szombaton is fájt még a torkom de már az orrom is kezdett folyni.Vasárnapra torokfájás elmúlt de torokkaparás és köhögés kezdődött+ szédülés és orrdugulás.Ma nincs étvágyam és állandóan kapar a torkom és köhögési ingerem van.A cigit sem tudom elszívni..hányingerem van tőle.
2022. szept. 26. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát lehetne akár de szerintem sima nátha/megfázás. ugyanígy vagyok éppen. jobbulást amúgy.
2022. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ugyanígy voltam a múlt héten. Hányinger volt még. 4 napja igazolt covid. A mai nap már látom a fényt az alagút végén. Eddig pokol volt. Persze, lehetne minden, de érzi az ember hogy valami nem kóser, más mint eddig. Az évekkel ezelőtt elkapott “borzalmas” influenzám kutyafüle volt ehhez képest.
2022. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de simán lehet más is
2022. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Covidé is, és influenzáé is.

Mi influenzásak vagyunk, férjem ma lett tesztelve, negatív.

A gyerekek másfél hete kezdték, torokfájás fejfájás orrfolyás.

Férjem hétvégén 40 fokos lázzal fetrengett 2 napig, kegyetlen izomfájdalommal, fejfájással, torokfájással és folyik az orra.

2022. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam múlt héten, a közepén kezdődött. Erős torokkaparás, majd egyik oldali torokfájás, másnap másik oldali (nyeléskor), harmadnaptól köhögés és orrdugulás, fejfájás, hétvégére pedig száraz köhögés és dőlt az orromból, ami addig szaporodott. 5 nap alatt javult magától (na jó, Béres csepp és Actival Extra volt a "rásegítés), nem teszteltem, nem pörögtem a covidon, boltban FFP2 maszkoltam. A test megoldja ezt is, csak a covid parádézás elfeledtette az emberekkel, hogy sokkal súlyosabb állapotok is léteznek. Ismerősöm ugyanezeket a tüneteket magán "világvégének" írta le, pedig 5 éve még magának húzta ki a fogát...
2022. szept. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem covid pozitív lett. 4-ik napja tart, az elején majd meghaltam annyira fájt mindenem, alig kaptam levegőt, és magas lázam, orrfolyás, köhögés, gyengeség, álmosság, fejfájás meg minden egyéb.
2022. szept. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!