Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig tartanak a Covid tünetek?

Meddig tartanak a Covid tünetek?

Figyelt kérdés
Párom múlt hét hétfőn már nem érezte jól magát, pénteken tesztelt és azonnal pozitív lett. Én vasárnap kezdtem ramatyul lenni, hétfőn kikértem magam munkából de próbaidős vagyok így félek hogy kib@sznak... Minden este alig tudok aludni az ízületi fájdalmaktól, állandóan álmos vagyok, fáj mindenem, folyik az orrom, köhögtem az elmúlt két napban, ma már nem. Este mindeg magas lázam van, napközben hőemelkedés, hol fázok, hol melegem van. Szédülök és mintha butább is lennék. Páromnak tegnap elmúltak a tünetek, reménykedem benne hogy holnapra én is jobban leszek. Szerintetek meddig fog ez nekem tartani? Ma este már fele annyira volt fájdalmas, és az első két nap alig kaptam levegőt aminek szerencsére már nyoma sincs. Szóval ma még fájdalom, szédülés, hőemelkedés van meg hasmenés. Hasmenés eddig nem volt.
2022. szept. 28. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban pár napon, max 1 héten belül elmúltak a tünetek. Oltottak vagyunk. Viszont post covid fáradékonyság maradt.
2022. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok oltott, 4 napig tartott, ma már semmi nyoma szerencsére.
2022. szept. 29. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!