Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan oldódhat meg egy 5 éve...

Hogyan oldódhat meg egy 5 éve tartó derék és hát fájás?

Figyelt kérdés

Voltam már több orvosnál, kaptam injekciókat, összesen 7 féle gyulladáscsökkentőt, gyógytornásznál is voltam. Most masszőrhöz járok.

Meszesedést, enyhe ferdülést, és több kis sérvet állapítottak meg. Sajnos csak néha van egy egy nap amikor nem fáj és nem ég a derekam. Van valakinek valami tippje, hogy mit tehetnék még? A gyógytornát most is csinálom, sm hengerezek is, izomlazító krémet is használok, minden csak fél órára múlassza el, pl a meleg zuhany is. Olyan mintha mindig túl feszes lenne a hátam. Ha lazítom akkor jobb, de ezt 3szor 4szer kell egy nap. Köszönöm ha valaki tud valami tanácsot adni.



2022. szept. 29. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Megszünteti ezt végegesen nem lehet.Izom lazitó tablettát is lehet felíratni.Olyan gyógyfűrdőbe kellene elmenni,legalább 2 hétre,ami ilyen betegségre jó hatással van .A gyógy masszás is hasznos lehet.
2022. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elektroterápián nem voltál? Az interferátor ( középfrekvenciás) vagy UH arra a területre azt még ki lehetne próbálni.
2022. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elektroterápián nem voltam.

Mikor megkaptam az időpontomat rá, pont akkor zárt be a kórház...

Aztán a gyógytornásszal javult, de ő elköltözött.

2022. szept. 29. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj privátban, fizikós vagyok😊
2022. szept. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az esti (lazító) gyógytornára esküszöm, de az izomlazítót is legjobb este felkenni és azzal aludni. Nálam rontja a helyzetet, ha cipekedek, de lehet, hogy az idegeskedés is.
2022. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szoktam emelgetni.
2022. szept. 29. 21:30
 7/7 anonim válasza:
Az akupunktúrát próbáltad már? Tudok én olyant, akinek segített, de olyant kell kipróbálni, aki profi a szakmában (például egy kínai orvost).
2022. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!