Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hova tudok fordulni ilyen...

Hova tudok fordulni ilyen esetben? Valóban jók a fájdalom ambulanciák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mióta az eszemet tudom, fejfájós vagyok, nálunk ez anyai ágon öröklődik.

Korábban mindig elég volt bevennem időben egy algoflexet vagy algopyrint, hogy el múljon a fejfajasom, nagy ritkán, ha mégsem, másnapra kialudtam.

Most viszont múlt hét hétfő óta faj a fejem, igaz nem egyfolytában, de mindennap, az utóbbi 2-3 napban mar nem szedtem rá gyógyszert, mert eléggé savas lettem tőle…

Mit tudnék csinálni?


2022. szept. 29. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is fejfájos voltam egyik gyógyszer se használt. Volt, hogy hetekig fájt a fejem. És semmit nem tudtak csinálni vele.


Én javaslok két dolgot neked. Ha fáj a fejed mérd meg a vérnyomásod. Nagyon sok embernek ez okozza. És ha fizikai aktivitásra rosszabbodik akkor valószínű ez lesz a baj. A másik, mint mondtam nekem is sokat fáj a fejem, de egy gyógyszer hatott csak, ez pedig a SPEDIFEN RAPID 400 mg ez kb 10 perc alatt kiveszi a fejfájást, azt hiszem 12db por 2000ft.

2022. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem a vérnyomás a baj, rendszeresen mérve van és most voltam kardiologian is. Mozgásra nem rosszabbodik egyáltalán. :(

Most reggelre elmúlt, de délután megint lesz majd szerintem. A hideg frontot sem bírom jól sajnos :(

2022. szept. 30. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!