Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sok ember miért nem veszi fel...

Sok ember miért nem veszi fel negyedik oltást? Elég sok ember azt mondja köszönöm de elég volt három oltás!

Figyelt kérdés
2022. szept. 30. 10:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Három oltás után nekem mostanában volt több covidos kontaktom is, volt akivel együtt is aludtam, és kutya bajom, szóval nem látom értelmét.
2022. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is 3 oltásom van, néztem ellenanyagot, és még mindig van a véremben elegendő, pedig majdnem egy éve kaptam a harmadikat. Szóval még nem látom értelmét felvenni a negyediket.
2022. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%

Remélhetőleg mára elég sokan rájöttek, hogy a coviddal át lett vágva az emberiség, amit az EU parlamenti felszólalások után tagadni is teljesen felesleges. Erre még rájön az, hogy az emberek tönkretétele is szándékos, ami már a médiában sem tabu téma.


[link]

2022. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
#4 Ezek szerint az EU parlament meg a valós dolgokról való beszélgetős műsor az konteó? Én kérek elnézést. 🤭😄
2022. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%

Mert jobbára lecsengőben van a COVID járvány! Mostanra vagy elkaptad és átment rajtad vagy oltattál, és így szereztél védettséget. Igaziból ez a mostani külön omikron ellen fejlesztett oltást maximum azoknak kell felvenni, akik a nagyon veszélyeztetettek közé pl. idős, krónikus betegek tartoznak.

Maga a COVID illetve az azt okozó koronavírus sajnos velünk fog maradni, de pár szórványos esetet leszámítva mostantól nem okoz majd komoly problémát.

2022. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%

2 hete voltam covidos. Oltatlanul.

3 nap alatt átment rajtam,1 napig feküdtem,kb olyan volt mint egy közepes infulenza.

2022. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Mert bolondok lennenek tovabb oltatni magukkal ami egy fotintot nem er kb. Az is szomoru h sok dolog ehhez volt kotve pedig nem tobb mint egy nátha, felfujt baromság amibol sokan meggazdagodhattak.
2022. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
En meg az elsőt se adattam be, es rengetwg kovidossal erintkeztem es semmi bajom se lett, sot nem is dontott le a labamrol 1 percre se. De 2hetig fizetett szabin voltam miatta szovap nem volt vészes.
2022. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
79%
Azért b+ mert a 3.oltás óta erős gyógyszert kell tömnöm magamba vérnyomás miatt. Bár felmondtam volna inkább!
2022. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
9# lehet a negyediktol megszunne minden bajod :D orokre
2022. szept. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!