Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfázás (orrfolyás és hőemelk...

Megfázás (orrfolyás és hőemelkedés) esetén érdemes valamilyen gyógyszert szedni?

Figyelt kérdés
Valaki ajánlotta a Kalmopyrint, mivel az izzaszt, de azt nem inkább láznál szokták bevenni?

2022. szept. 30. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem. A megfázás olyan betegség ami gyógyíthatatlan de 3-5 nap múlva magától elmúlik. Táposcsirkék szednek rá gyógyszert ezzel folyamatosan gyengítve az immunrendszerüket.
2022. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Én gyógyszer nélkül nem gyógyulok és nem hiszek abban, hogy a gyógyszer gyengít, szerintem a betegség gyengít.
2022. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Herbal Swiss nevű italt iszom most, meg vagyok fázva. Ebben gyógynövények vannak csak. Meg c és d vitamin, pihenés.
2022. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Én szoktam inni paracetamolos forró italport, jobban alszom, kiszaadítja az orrot és gyorsítja a gyógyulást, így van, hogy tényleg csak 5 nap a felsőlégúti nyavalya, nem 1,5-2 hét.


Nem értek hozzá, nekem az a teóriám, hogy mivel kevesebb a váladék, kevesebb a felülfertőződés esélye is. Meg lenyomja a felesleges gyulladást.

2022. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Neo Citran forróital por.
2022. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Hőemelkedés az hadd szóljon ilyenkor lényeg, hogy ne csillapítsd azt le.

Én ilyenkor csak jó meleg gyógyteákat iszom, orrspray ha szükséges főleg alváshoz, sok folyadék és vitaminok ezerrel. C - és D vitamint szoktam, echinaceát és cinket.

Ha nagyon rossz lenne estére a közérzetem, annyira, hogy aludni se tudnék, akkor paracetamolos italpor Neo Citran vagy Wick valami ilyesmi. Azzal egyből ágyba, mert jól be is bódít.

2022. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Neo Vitran!
2022. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

A Neo Citran csak a tüneteket enyhíti, vagy a gyógyulás is gyorsabb lesz tőle?

Illetve a Coldrex?

2022. szept. 30. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!