Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 napja tartó bal lábfej...

2 napja tartó bal lábfej zsibbadás, aggódjak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja bevertem a farokcsontomat amivel aztán hetekig szenvedtem, de úgy hogy kiterjedt főleg a derekamra és a bal lábamra is néha, alig tudtam mozogni.

Kaptam rá gyógyszereket, tigris tapaszt és aztán el is múlt.

Körübelül 5 napja megint elkezdte minden ok nélkül a fájást a farokcsontomnál.

Egyszerre elkezdtem tigris tapaszt és Diclac kenőcsöt használni. 2 nap alatt helyre is tette.

Viszont 2 napja folyamatossan olyan mintha görcsbe lenne a bal vádlim, a térd hajlatom néha fáj, a lábfejem pedig folyamatossan zsibbad.

Fogalmam sincs hogy köze van e a farokcsontos dolgomhoz, de most már kezdek eléggé megijedni.

Annyit még tudni kell rólam hogy nekem egész életembe sokszor volt hogy éjszaka brutálisan begörcsölt a bal vádlim, ezt magnézium hiánynak gondoltam mert ha szedtem nem volt baj.

Illetve a lábam viszeres és a vérkeringés se lehet benne valami jó mert folyton hideg.

Tudom rengeteg dolog amit leírtam, ahogy azt is tudom nem vagytok orvosok.

És hogy menjek el orvoshoz.

Csak azért irtam mert szerintem ezzel ha elmegyek az ügyeletre szerintem képen röhögnek, viszont aggódok és jól jönnének a válaszok....akkor is ha nem megnyugtatóak.

Előre is köszi mindenkinek :)



2022. okt. 1. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2022. okt. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Izomlazító krémet kenhetsz rá és igen, menj orvoshoz.
2022. okt. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem eltort a farokcsontom 40 eve. Semmit nem lehet vele csinalni. Nem tudjak gipszelni. Ha sokat ulok: jelez. Amit leirtal inkabb porckorongservre jellemzo. Rontgen, MR kimutatja. Az izomgorcsre nekem is magnezium vagy kalium segit. Jobbulast!
2022. okt. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!