Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fekete/barna folt az anyajegyen?

Fekete/barna folt az anyajegyen?

Figyelt kérdés

van egy elálló anyajegyem ami mar nagyon nagyon régóta rajtam van. Soha nem foglalkoztam nagyon vele ahogy egyikkel sem. Viszont eszre vettem hogy van rajta egy kis fekete/barna pötty. Nem tudom hogy eddig is rajta volt e vagy nemreg jött e ra. A kérdés hogy figyelnem kene ra? vagy esetleg normális az ilyen?


(az a baj hogy nem tudom hogy rajta volt e vagy rá jött e)



2022. okt. 3. 01:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász.

Ne nagyon halogasd, mert lehet, hogy semmi, de lehet, hogy nagy baj az a kis pötty. És inkább félni, mint megijedni.

2022. okt. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy szabályos kerek, de nem bőrbe simuló, hanem kiemelkedő anyajegyemen egyszer csak volt egy fekete pötty, de tényleg tűhegynyi, nem hagyott nyugodni, elmentem bőrgyógyászatra.

Ott megnézte az orvos, azt mondta, hogy egyenlőre semmi, de jöjjek vissza fél év múlva, vagy korábban, ha növekszik.

Visszamentem 2 hónap múlva, mert nagyobb lett, akkor egy másik részlegen vizsgáltak meg, ahol mondták, hogy ez melanoma.


Viszont.


Van egy másik anyajegyem, ami teljesen a bőrbe van simulva, és majdnem a közepén van egy fekete pötty.

Félévente néz rá a doki, de az valójában szőrtűsző, nő is a szőr belőle, vastagabb és sötétebb 😄


A legjobb az, ha látja egy orvos.

2022. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!