Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Terhességi cukorbetegségem...

Terhességi cukorbetegségem van. Ma reggeli után az egy órás cukromat nem tudtam lemérni, mert úton voltam dokihoz. Ott viszont vérvétel történt (reggeli után 1:15perccel), ahol néztek cukrot is, jó eredménnyel. Így ujjbegyből is jó lett volna?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 13:51
 1/7 A kérdező kommentje:

Új, eddig nem próbált ételt próbáltam ma meg reggelire, amivel nincs tapasztalatom még, hogy mennyire dobja meg a cukromat.

Emiatt érdekelne.

2022. okt. 7. 13:52
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarlak bántani, de az ilyen kérdéseket jobb, ha az orvosnak teszed fel.
2022. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jó lett volna. Persze ha 6.9 volt az a "jó" eredmény, akkor nem biztos. De ha 5.7, vagy mondjuk 6.2, akkor valószínűleg az egyórás is jó lett volna. Szerintem azért próbálj figyelni, hogy olyankor próbálj ki új ételeket, mikor tudsz utána mérni is. Én azzal is számoltam, hogy fogok-e tudni reggeli után mozogni. Általában rögtön utána sétálni mentem, ez lassítja az emésztést és csökkenti a vércukorcsúcsot, így alacsonyabbat mértem. De ha készülni kell valahova, akkor kimarad a mozgás és rosszabb lesz az eredmény.
2022. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi az a jó? Az ujj egyből mért sokszor eltér a vérvételitől, nyilván utóbbi a pontosabb
2022. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

5,3 lett vérből

2022. okt. 7. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Az teljesen jó, ujjból +\- 1 lehet eltérés, de még azzal is jó lett volna.
2022. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó. Holnap próbáld ki és mérd meg. Csak így fogod megtudni.
2022. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!